Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autóhifinél gyorsításkorsításk...

Mrhadam kérdése:

Autóhifinél gyorsításkorsításkor elhalkul a mélyláda, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A generátor vagy az akksi a gyenge? Minden erősebb gyorsításnál elhalkul a mélyláda, ha ez után visszalassítos vagy megállok, alapjáraton jár az autó pár másodperc múlva visszajön az ereje. Nem bírja a generátor az erősítő álltal felvett energiát? Mi lehet a gond?

2014. jan. 7. 19:30
 1/9 dirtboy ***** válasza:

az aksi mindenképp gyenge mert egy jó akksival még gyenge generátornál sem kéne halkulnia.

milyen aksid van és mennyi A felvételed?

2014. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Gábor t ***** válasza:
Így van akassz rá egy ampermérőt(lakat fogót) és oszd meg velünk az aramfelvételt.Ebből talán valami kiderűl.:)
2014. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Gábor t ***** válasza:
De ugye nem mész hangsebességnél gyorsabban?!
2014. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akksiról most így kapásból annyit tudok hogy 65 amper órás és kb 2hónapos márka hirtelen nem jut eszembe mer nem én vettem de nem egy márkás darab azt tudom.
2014. jan. 7. 21:56
 5/9 Gábor t ***** válasza:
még aszt jó lenne tudni mekkora zene van az autóban
2014. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dirtboy ***** válasza:

ez így elév kevés meg amúgy is az indítóáramon lenne a hangsúly nem a kapacitáson.

autohifihez nagy indítóáramu aksi szükséges hogy az erõsítõ hirtelen nagy áramfelvételét ki tudja elégíteni.


fel van töltve az aku tejesen?

terhelésen majd rámérhetnél,elég ha a tompított lámpa világít,motort ne indítsd majd be.

2014. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Srácok ha az autó alapjáraton forog, és úgy szól, akkor az akksinak semmi köze ehhez. Sőt, magasabb fordulaton a generátornak is könnyebb töltenie.

Megmondom őszintén, fogalmam sincs, nem hallottam még ilyenről. Ha alapjáraton gyengébb a rendszer, mint miközbe forog a motor, az tiszta sor, de fordítva el nem tudom képzelni mi lehet a baj.

Ékszíj nem csúszik? Ez az egy tippem van, mikor hirtelen növeled a fordulatszámot, megcsúszik az ékszíj, és leesik a generátor fordulatszáma.

2014. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De mondjuk az igaz, hogy az akksi ha jó, akkor ha nem üzemel a generátor, akkor is bírnia kéne a kakaót.
2014. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gábor t ***** válasza:
Ne lehet hogy fel borul a láda? :D
2014. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!