Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a távirányítóról?

Figyelt kérdés

Már gondoltam rá, hogy veszek egyet, mert kell egy csomó mindennek. SilverCrest a márkája, típusát nem tudom, de:

-10 készülékhez

-ALL OFF funkció (mindent kikapcsol egyszerre)

-2 soros LCD kijelző háttérvilágítással

-gyárilag programozott kódok, de nem érdekel, mert

-tanulófunkció, tehát csak egymással szembe kell állítani a 2-t, és megtanulja a kódot


Mit gondoltok róla? Sok pénzem nincs rá, és ez elég olcsó, 2000Ft. (Egyébként ha valakinek megtetszik, a Lidl-ben dec. 3-tól lehet kapni)

Vélemény?


2009. nov. 30. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt itt feltétlen olvasd el, és szerintem már nem is akarod megvenni.

[link]

Én is a LIDL - ben vettem egy hasonló felépítésű, de Welltech a márkája.

Röviden: Márpedig éppen a programozott kódok érdekeljenek, mert a betanítás szerintem egy nagy humbuk. Én a t-home-s SET-TOP BOX irányítására próbáltam tanítani, működött is, de olyan csigalassúsággal reagált például a műsorújságnál a le-fel görgetésre, hogy használhatatlan volt. A MILLENUM DVD irányítását nemhogy nem tudta megtanulni, de már egy gomb próbálkozásánál i súg kiakadt, hogy csak elem ki-be után indult, természetesen minden eddigit elfelejtett. Egy dolgot csinál jól, a JVC TV kódját ki tudtam nézni, és korrektül irányítja. Ne de... ezt a 800 ft-os kijelző nélküli is jól csinálja. Van egy Daewo kis TV, aminek nincs benne a kódja, ugyanúgy mint a 800.- Ft-osban. Persze megtanulni sem hajlandó, kiakadás. Ezek alapján tanácsom, vegyél egy olcsót, de a boltban nézd meg előtte, benne van-e a készülék. Ha igen, működni fog. Egyébként a 800.- Ft-os távirányító márkája Universal 4, nincs kijelzője, de megtalálja kereséssel is a készülék kódját ha sikerül, nem baj ha nincs a táblázatban. Évekig használtam, de most megjavítottam a rég távirányítókat. :-)))

Van egy link ami segít ebben , de most nem találom, ha meglesz belinkelem, ha érdekel.

2009. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, csak már tegnap megvettem :)

Mondom, mit veszíthetek, visszaveszik a pénzt, és nincsen semmi baja! Az LG plazma-tv kódja benne volt, és minden mást szuperül megtanult (igaz kicsit lassabban reagál), de elviselhető. És még tetszik az is, hogy kiírja a távirányító az időt is. Szerintem megérte, nézve, hogy 2000 milyen távirányítót kapsz? A fórumot már olvastam én is, szerintem egy régebbi távirányítóval kapcsolatos (vagy csak kijavították a hibákat). Nekem bejött ez a SilverCrest KH2156. De azért köszi a választ! Ha tegnap délelőtt küldted volna, lehet hogy nem venném meg, pedig igazán jó vétel volt.

2009. dec. 4. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!