Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egyre több embert látok ilyen...

Egyre több embert látok ilyen nagy rikító színű fejhallgatókkal. Ezek jó minőségűek, vagy csak divat? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]



Jó, lehet ez ami a kezében van az 300 ezer XDDDD(vagy több ) de ilyesmikkel látok sok fiatalt.

Ezek jó minőségű fejhallgatók, vagy divatos cuccok?



2014. jan. 8. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Olyan divat termék mint az apple. Negyed áron kapható minőségi fülesek simán lekörözik ezeket.
2014. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
45%
nana,apple-ről szépen !!
2014. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez Beats Audio fejhallgató. Az eredeti Beats Audio egész jó, bár az ára is 50-60 eft körül mozog. Amit ilyen 10-20-30 eft-ért kínálnak mind hamisítvány, sőt, még amit 50-60-ért adnak, az sem 100% hogy eredeti. Boltban kell megvenni akkor valószínűleg az. Kézből nem szabad ilyet vásárolni.

Viszont azzal is egyet értek, hogy a Sennheisernek, AKG-nek, Denonnak a fejhallgatói, amit 50-60 eft-os ársávban veszel, jobban szólnak mint a B.A.

Nem egetverő a különbség, meg a zenei hallás szubjektív, van aki egy 5 ezres meg 50 ezres között se hall különbséget, van aki meg a között is hallja a differenciát hogy a házimozit otthon 15 vagy 20 eft méter árú kábellel húzza be.

2014. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sok esetben már a márkát kell mefizetni, de tény, ezek a fülesek igen jól dolgoznak.

Az hogy eltér a szokásos fekete, vagy szürke színtől, már csak divat.

2014. jan. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó. Ne viccelj már, egy 4 eft-os fejhallgatótól szerinted mit kapsz? :)
2014. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egy 4000 Ft.ostól szart.

De ezek nem annyik. Itt azért kell megfizetni a márkát, mert ebből a márkából nem kapsz 4000 ezerért cska max fülpárnát a fülesre.

Hidd el, tudom miről beszélek, 96 óta sok olcsó, és drága füles volt a fejemen

2014. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, bocs, összekevertem egy másik kérdéssel, ahol egy 4 eft-os fülesről érdeklődött a kérdező. Én meg csak az utolsó választ néztem, azt hittem ahhoz a kérdéshez érkezett.

Amúgy teljes mértékben egyet értek azzal amit írtál.

2014. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!