Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen vezetékeket szerezzek...

Milyen vezetékeket szerezzek hozzá? Kaptam tesómtól egy dvd-video kombót, mert ő újabbat vesz. Mellékelem a tájékoztatóját.

Figyelt kérdés

A 13. oldaltól lesz az a rész.

[link]

Azt nem értem miért kellene az antenna aljzatot a videóba vezetni,mert nálam az a beltéri egységbe megy.

Azért lehet mert ez a készülék még analóg,és nem digitális?

Hogy tudom akkor csatlakoztatni?

Minden választ köszönök szépen!



2014. jan. 9. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is: mit akarsz vele csinálni? Milyen készülékkel akarod összekötni? Beltéri egységgel, TV-vel, házimozi rendszerrel, PC-vel, és ezekből is milyennel?


Ennyiből hogy belinkeltél egy használati útmutatót, meg egy olyan kérdést felteszel, hogy milyen vezeték kell hozzá, semmit sem tudunk segíteni.

Vegyél egy spanifert, és kösd a Lada után csörgőnek. Kb. ilyen szintű a kérdés.

2014. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Televízióhoz akarom kötni értelemszerűen,és dvd-t,valamint videó kazettát akarok nézni rajta.
2014. jan. 9. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!