Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS vitára van már működőkepés...

PS vitára van már működőkepés PS 2 emulátor?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt már ki írva ehhez hasonló kérdés de azóta eltelt már némi idő.Azért kérdezem ezt mert az utóbbi időben elgondolkodtam, hogy vennék egy PS vitát, és ha volna rá egy működőkepés PS 2 emulátor akkor vennék is egyet.Láttam már PS vitán emulátorokat futtatni (psx, nes, snes, sega, atari stb) de ezek meg vannak az én PSP-en is.

2014. jan. 12. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

A vita nincs feltörve rendesen úgy hogy ne is várj még ilyet...

Majd ha feltörik lehet hogy megcsinálják rá [már ha bírja]


[Pl ps3on se fut minden ps2 játék jól van ami szaggat mint állat vagy kifagy]


Szerintem rá érsz venni vitát pár év múlva...

[meg ahogy az árakat néztem inkább használt ps3at vennék]

2014. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van nekem is PS3 szó se róla, de a vita nyilván egy hordozható konzol ezért ne vegyük őket teljesen egy kalap alá.Gyakran ingázok vonaton, ezért gondolkodtam el egy PS vita vásárlásán. PS2-re annyi kiváló játékok van amivel szívesen eljátszanék útközbe.Van már CFW vitára is de azzal csak korábbi PSP játékok meg az emulátorok vannak rajta, tehát semmivel nem lesz tőle jobb mint az én PSP.
2014. jan. 12. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Az nem rendes cfw hanem vmi ecfw vagy idk azért is írtam hogy "nincs feltörve rendesen"

Mondjuk ha van pénzed játékokra akkor vedd :D

de azért poén hogy milyen drágák rá a gamek is

2014. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is sokalom a játékok árát, azt mondják ps plus tagságal megéri de én ebben nem értenék egyet. Vannak átportolt ps2 játékok, de nincs sok azokból se :S
2014. jan. 12. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Átportolt ps2 játékok: FFX HD, Metal Gear Solid 3, Persona 4


A sima ps vita játékoknál is inkább RPGk dominálnak.

2014. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!