Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Rászáradt a pillanatragasztó...

Csari Marci kérdése:

Rászáradt a pillanatragasztó a Tabletemre. Hogyan távolítsam el róla?

Figyelt kérdés

Ez a dolog úgy történt,hogy épp műanyagot ragasztottam és közbe hallgattam a tabon a zenét.Amikor ki nyitottam a pillanat ragasztót akkor kicsit szét freccsent és a tab hátlapjára csöppent.gyorsan megszáradt és most nem tudom mi tegyek. valami praktika,hogy hogyan tudnám eltüntetni?

Lehetőleg hogy ne nagyon karcolódjon,vagy sérüljön a hátlap kö$zi előre is


2014. jan. 12. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
körömlakklemosó (aceton)
2014. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez tuti jó? mennyit kell rá tenni?
2014. jan. 12. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az leszedi a festéket is. Hagyd úgy mert csak csúnyább lesz mint eddig.
2014. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár látom fiú vagy, ha van egy kis körmöd, azzal megpróbálhatod lekaparni óvatosan. Én is gyakran pillanatragasztózok, és a köröm pont elég ahhoz hogy fel tudd kaparni, de nem lesz tőle karcos. Acetont tényleg felejtsd el.
2014. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huhh jó ,hogy nem kezdtem el acetonozni :) nem szeretném hogy nagyobb baja legyen,mert kicsit karcos a hátulja,de tegnap volt 1 hónapos a tabom. és nem szeretném el csúnyítani. abban is bízok,hogy esetleg lekopik.. megpróbálom körömmel leszedni. de amilyen olcsó volt olyan erős :) Szerencsére a 99 ft-s ből vettem nem a legerősebből,mert akkor el is felejthettem volna,hogy lejön. Köszi a válaszokat :)
2014. jan. 12. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!