Ha vásárlok egy új ipod touch-ot (2g/2.5G) és gyárilag nem a 3. 0van rajta azt ingyenesen tudom frissiteni? Illetve ha Itunes-ból akarok letölteni ahoz a fizetést hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
Köszi
2009. dec. 1. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
2.5G??:| ilyet még nem hallotam de az itunes-ból ingyen nem szerzel semmit xD
2009. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mint már az előző kérdésednél is írtam, free account-tal csak ingyenes cuccokat szedhetsz. De csinálhatsz fizetős profilt is, csak kell hozzá egy bankkártya. De mindezt most is megnézheted, iPod nélkül, csak szedj le egy iTunes-t.


Az iPod szoftverének frissítése 3.0-óta ingyenes. De a legjobb tudomásom szerint nem fogsz tudni frissíteni 3.0-ra. Csak 3.1.2-re.

Azzal meg ugye gondok vannak, mint ahogy már korában írtam.

2009. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kedves első:

nem hivatalosan a 3g 8gigás ipod touchot hívják 2,5G-nek, mert teljesítménye a 2g touchéval egyezik meg, nem úgy, mint a 32 ill. 64 gigàs, melyek teljesítményre az iphone 3Gs-ével megegyezőek


kedves kérdező:

az itouch.hu-ról minden iphone os leszedhető ingyér

[link]

2009. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!