Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Beépített rádióval rendelkező...

Beépített rádióval rendelkező autóba megoldható mp3 zene lejátszása?

Figyelt kérdés

esetleg pendrive-ot vagy ipod-ot rá lehet valahogy kötni?

Bocs a hülye megfogalmazásért, de nem sikerült jobban. :D


2014. jan. 12. 17:27
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
transzmittert nem szeretnék
2014. jan. 12. 17:30
 2/20 savanyújóska ***** válasza:
FM-transzmitter lesz a barátod, szivargyújtóra bedugod, beállítod, hogy melyik frekvencián sugározzon, arra ráküldöd a rádiót, a matériát meg a transzmittertől függően USB-n, vagy microSD kártyán lehet szolgáltatni.
2014. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 savanyújóska ***** válasza:
Jókor szólsz...:D Akkor nem. Vegyél új rádiót USB vagy AUX bemenettel, jobbat nem tudok.
2014. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

a transzmitterekről rosszat hallottam (családban van), recseg ropog (pedig nem volt olcsó..) és nekem túl macerás. Barátnőmnek valahogy úgy van megoldva hogy a gyári rádióból egy vezetékre tudja rádugni az ipod-ot.

Én az ipod-nál valami olcsóbb megoldásra gondolok (Samsung mp 3 lejátszó esetleg vagy valami hasonló, nem ragaszkodok az ipodhoz..sőt..)

2014. jan. 12. 17:33
 5/20 dirtboy ***** válasza:
veszel egy fejet amin van usb aztán pendriveról mehet a zene.
2014. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Üdv!


Ha nincs gyárilag AUX bemenet a rádión, akkor nehézkes az ügy (tekintve hogy nem akarsz FM transzit). Esetleg érdemes lehet egy szakival átalakíttatni úgy, hogy utólag tegyen rá bemenetet. De lehet, hogy ennek "ára" lenne.

2014. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Pedig a transzmiter a legjobb választás. Azért recseghet a másik mert valamelyik rádióadó frekvencájára van hangolva. Csak át kell hangolni néhány gombnyomással. Az enyém 2000ft volt a legolcsóbbat vettem meg és semmi baja nincs.
2014. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha van kazetta lejátszó akkor lehet kapni ilyen "kábeles kazettát". Beteszed és a kábel vége az egy jack dugó. Nekem ilyen van és faja az ipodommal :) Bár én havertól kaptam, de azt hiszem nem is drága alapból.
2014. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

nincs kazetta.

suzuki swiftről van szó. Honnan tudom h AUX bemenet van e rajta? :D

bocs, hülye vagyok és lány. :D

2014. jan. 12. 17:46
 10/20 anonim ***** válasza:
Bontóba veszel bele egy másik fejegységet.Esetleg értékegyeztetéssel beadod a régit.De nem olcsó mulatság szerintem.Vagy veszel egy új suzit,abban van usb aljzat :)
2014. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!