Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy kell ezt az ébresztős...

Hogy kell ezt az ébresztős lámpát leoltani, hogy ne világítson nappal is?

Figyelt kérdés

[link]


Trion TR-224 típusú ébresztő lámpa, ami ilyen természetes hangokkal és fénnyel ébreszt. Nagyon klassz, van benne rádió, szabályozható fényerő meg színek. De nem tudom leoltani! Ha be van dugva a konnektorba állandóan világít halvány színes fény, de éjjel ettől világos van a szobában, nappal meg minek kell égnie? Ha valaki ismeri ezt a típust vagy van hasonló, akkor légyszi segítsetek, hogy hogy lehet kikapcsolni teljesen a fényt? Mert mindig kihúzgálni a konnektorból szintén nem jó, mert akkor az ébresztő óra elállítódik. Én már megnéztem a használati utasítást, össze-vissza tekergettem, nyomogattam, szétszedtem, de hiába.



2014. jan. 13. 10:45
 1/4 A kérdező kommentje:

Ez is hasonló hozzá, ugyanazok a gombok vannak rajta:

[link]

Tényleg fontos lenne, mert hónapok óta nem jövök rá és így nem tudom használni.

2014. jan. 13. 10:52
 2/4 anonim ***** válasza:
A lamp gombbal nem működik?
2014. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.
2014. jan. 13. 16:20
 4/4 A kérdező kommentje:
A nagy lámpáját leoltja, de a kis 3 színes led mindig égve marad.
2014. jan. 13. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!