Melyik ország gyártja az eredeti Pioneer autórádiókat?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
én japánnak tudom, de tévedhetek
2014. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Csak magamnak nézek magnót.Találtam olyat ami Malaysiai gyártmány,és olyat amelyiket Kína.Értem,h a gyár lehet más országban,de most akkor melyik eredeti,vagy netalán mindkettő.Mert a Malaysia-i olcsóbb.
2014. jan. 13. 12:03
 3/8 dirtboy ***** válasza:

lehetséges hogy több gyárban is gyártatnak,az elvárás a lényeg.

a kínaiak is tudnak jól gyártani minden azon múlik hogy a megrendelőnek milyen elvárásai vannak.

a kinaik hiába sumákolnának ha a pioneer minőség ellenőrei kiszűrik a hibát.

2014. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A cég japán.

Az más kérdés hogy hol gyártják le a termékeiket.

[link]

2014. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat.Made in Thailand-ról mit gondoltok?
2014. jan. 14. 09:53
 6/8 dirtboy ***** válasza:

én ugyan azt mint kínáról.

a pioneeren múlik a dolog,ha a cég tudja tartani az elvárt minőséget amit a pioneer szab akkor lehet az madein akármi is, a hangsúly azon van hogy mekkora a cég elvárása.

ha neves márkanévtől veszel akkor nem kell félni mert ő ellenerőzni vigyáz a hírnevére.

2014. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó.Vettem én Ukrajnában Pioneert-t 5 ezerért zsir ujat,aztán ahogy betettem az autóba,ugy vettem ki mert kalap szart nem ért,el is adtam.Na de annak a súlya is mint a lepkének.Egyébként USB-t s mem kártyát olvasott CD-t nem.
2014. jan. 14. 17:24
 8/8 dirtboy ***** válasza:
akkor az egy hamisítvány volt nem pedig eredeti,ez ilyen egyszerű.
2014. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!