Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sos! Ipad Mini retina töltése?...

Sos! Ipad Mini retina töltése? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok!Na tehát tegnap vettem egy ipad Mini retinat, de angol szabványù töltöt kaptam hozza,amibe ugye bele lehet dugni az USB kábelt. Nekem momentán nincs átalakítóm,es a készülék hamarosan lemerül. Van egy Nokia lumia 800as telefonom, aminek szintén USB-s töltő feje van. a V, hz, A, is megegyezik a két töltőfejen. Szerintetek tölthetnek nyugodtan úgy az iPadet, h a Nokia töltőjébe dugom az ipad USB kabelèt? Lehet,h bugyuta a kérdés, de nem akarom elrontani a formazas során az akkumulátort ezzel esetleg. Nagyon köszönöm.

2014. jan. 14. 10:33
 1/2 A kérdező kommentje:

Mindkettőre az van írva egyébként, hogy 100-240V, 50-60 Hz,0.15A, Output 5V -1A.


Valószínűleg teljesen hülyének tűnök most, de sajnos ezen a területen az is vagyok, ezért kérem a segítségeteket. 😃😃Tényleg köszi

2014. jan. 14. 10:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, én pl. egy Sony val töltöm az enyém :D
2014. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!