IPod Touch-ra hogy tudom visszarakni az iOS 6-ot? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy iPod Touch 5G-m, pár héttel az iOS 7 megjelenése előtt kaptam meg, izgatottan vártam az új rendszer megjelenését. Amint megjelent, le is töltöttem, egy ideig még az újdonság varázsát nyújtotta, meg amúgy van benne egy-két nagyon jó dolog (Control Center pl), de így utólag már sajnálom, hogy befrissítettem. Nos, olvastam, hogy valamilyen mentés ha megvan a gépen róla, akkor vissza tudom rakni az iOS 6-ot. Én csináltam egy biztonsági mentést róla az iOS 7 telepítése előtt, de azóta már sokszor csatlakoztattam az iTunes-hoz, és minden alkalommal csinál egyet róla, gondolom ilyenkor felülírja az előzőt, szóval ez a lehetőség valószínűleg ugrott. Hallottam még olyasmiről is, hogy valami lyen "ipsw" kódot le kell szedni a régebbi rendszerről, majd azzal fel lehet telepíteni. Valaki elmagyarázná, hogy miként működik ez? Valamint ha meggondolnám magam, újra be tudom frissíteni iOS 7-re? És ha ipsw-ből lett felrakva, akkor olyan, mint ha ki lenne jailbreakelve? Működni fog rajta ugyanúgy minden? Vagy olyan lesz, mint ha hivatalos iOS 6 lenne rajta, csak manuálisan felrakva? A válaszokat előre is köszi!

2014. jan. 14. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A te esetedben a válasz röviden és tömören: nem tudod vissza rakni iOS 6-ot ha fejreállsz sem.
2014. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hülyének nézel?

Ha nem lehet visszarakni, hát ez van, remélhetőleg az iOS 8-on változtatnak kicsit a dizájnban

2014. jan. 15. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Már miért néznélek hülyének?
2014. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtad hogy az én esetemben, mint ha semmit se értenék az egész témához, meg hogy ha fejreállok akkor se tudom visszarakni, és ez kicsit sértőként jött le, de ezek szerint félreértettem, és bocsi :)
2014. jan. 15. 19:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen félre. :)

Úgy értettem hogy az ipodod állapota miatt sehogy nem lehet vissza tenni régebbi os-t.

2014. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor viszont köszönöm a válaszodat! :) Sajnálom kicsit, hogy nem lehet downgradelni, de ez van
2014. jan. 15. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!