Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most vettem egy ps3-at (még...

Most vettem egy ps3-at (még nem érkezett meg) Ps+-ra elő van fizetve. Onnann milyen játékokat lehet letölteni?

Figyelt kérdés

#PS3 #előfizetés #ps+ #psn.játékok
2014. jan. 15. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik ország Store-jára regisztrálsz.

UK Store-on jelenleg így néz ki a PS3 felhozatal: [link]


De minden hónapba jönnek új játékok, februárra Bioshock: Infinite és Metro: Last Light-ot pletykálják (Bioshock elég valószínű, mert US Store-on az volt a januári játék, Metro-t meg meglátjuk).

2014. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TaKy99 ***** válasza:

HU és UK ingyen Instant game colection-ben nincs különbség.

[link]


Az USA az már más kérdés:

[link]

2014. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hűű.Az USA jóvalta jobb.Ingyen uncharted3 xcom meg ijenek.Arra jobban megéri regisztrálni?
2014. jan. 16. 14:23
 4/9 TaKy99 ***** válasza:

Nem tudom, te mit néztél, de spoec az U3 és az XCom van az Magyarban és az UK-ban is.

Lényegében USA PS+ jellemzően annyival tud többet, hogy 1 hónappal vannak előrébb...

2014. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Lényegében USA PS+ jellemzően annyival tud többet, hogy 1 hónappal vannak előrébb..."


Ez kicsit sem igaz. Néha ők kapnak meg egy játékot, amit aztán következő hónapban az UK Store-on kapunk meg, néha meg fordítva. IGC terén elég kiegyenlített a felhozatal, meg itt nincs olyan, hogy a US Store kap meg mindent hamarabb, nincs kivételezés.


Amióta van az IGC azóta vagyok PS+ előfizető, és figyelem mindig milyen játékokat kapnak a US Store-on, és nem mondanám, hogy jobb, vagy rosszabb. 95%-ban megegyező.

2014. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Szóval ti melyiket ajánljátok?
2014. jan. 16. 17:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindegy, csak UK vagy US legyen.

HUN Store sem annyira rossz már felhozatal terén, de árak telén elég rossz, szóval semmiképp sem ajánlott.

Szóval UK vagy US, amelyiket jobbnak érzed.

2014. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ok.köszi.És UK-n meg USA-n,hogy fizetek.átutalják a kijelölt országba?
2014. jan. 17. 06:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Feltoltokartyat kell venni, mashogy nem megy. Livekodok.com a legjobb oldal ahol ilyet tudsz venni, arban is verhetetlen es gyorsasagban is.
2014. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!