Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hozzáértő hozzászólna ehhez a...

Edömér2 kérdése:

Hozzáértő hozzászólna ehhez a hibához?

Figyelt kérdés
Mit kell kicserélni, mi romlott el? ( nem a hangszóróval van a gond) link: http://www.youtube.com/watch?v=r5tw1-bHZ2k&feature=youtu.be http://www.youtube.com/watch?v=n2hZX4Zq7aw

2014. jan. 15. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem a kábelekkel van a gond, akkor szerintem az erősítőjével
2014. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre lennék kiváncsi, hogy ez mit jelent! Biztosan az erősítővel van a gond, de ez mit jelent? Mit kellene rajta javítani?
2014. jan. 15. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet a táp, lehet a végfok, lehet az előfok, most ha neked fogalmad sincs az elektronikához, mi a francot magyarázzunk el?

Ez olyan mint ha egy olyan embert próbálnál felvilágosítani a parciális integrálszámításról, aki a középiskolás közép érettségi anyagával sincs tisztában.

Egyszerűen nem jó, te házilag úgy se tudod megcsinálni ennyi "szakértelemmel". Szerelő meg nem fogja olcsóbban megcsinálni, azért mert tudod pontosan mi a baja. Vidd el egy szerelőhöz, majd megcsinálja.

2014. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kiosztottalak, csak leírtam az igazat.

1. látatlanban senki sem mondja meg a pontos hibát.

2. ha azt mondom hogy egy ellenállás meghibásodása miatt, elcsúszott a végerősítőben egy tranzisztor munkapontja, ezáltal nagyobb áramot kapott mint a többi, leégett, vagy egész egyszerűen folyamatosan be van kapcsolva a hővédelem, vissza tudod állítani a munkapontját? Gyanítom a válasz nem.

Nem a szakmai hozzáértésed fikáztam ki (megjegyzem szerintem semmit sem fikáztam ki), mert nyilván azért kérdezel mert nem értesz hozzá. Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy értelme nincs, ennyiből hogy hiába tekered a hangerő szabályzót, semmire sem lehet következtetni. Ha lehetne, azzal sem mennél sokra, mert te úgy sem bírod megcsinálni. Aki meg meg bírja, úgy is megcsinálja.

2014. jan. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!