Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 100. 000 ft-ból szeretnék...

100. 000 ft-ból szeretnék hangfalat venni! Mit ajánlanátok? Fontos a nagy láda, jack dugóval!

Figyelt kérdés

Logitech z906-ot neztem, de ma probaltam ki a media marktban es 85-ért baromi gyenge...

Szobámba bőven elég lenne, de 100-ért nem ilyen teljesítményre vágyok...

Zenehallgatásra kellene, filmezéshez, xboxozáshoz, tvzéshez...


Linkelnétek légyszi olyat, ami megéri az árát és 100 alatti?


2014. jan. 16. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem, szobába kell mozizni.

Amit én a helyedben tennék (és teszek is évek óta): használtan veszel egy 5.0-ás hangfalszettet, és egy házimozi erősítőt. AJánlom a www.avforum.hu valamint a www.avx.hu/forum weboldalakat. Itt házimozi-hifi rajongó úriemberek adják-veszik a használt termékeiket. Megbízhatóak, egy egész közösség, mindenki ismer mindenkit. A cuccaikra meg mint a szemük fényére, úgy ügyelnek, legtöbb karcmentes, gyári dobozában is akár.


Vegyél egy front hangfalpárt 30-40 eft körül. Wharfedale, Polkaudio, JBL, Jamo dobozkat ki lehet fogni ennyiért. Szintén 30-40eft körül egy házimozi erősítőt. Harman Kardon, Pioneer, Denon, Yamaha belépő szintű gépei. Maradék pénzből pedig center/háttér párt.

Ha nem mozizni veszed, csak zenére, akkor mehet bele a maradék pénz a front hangfalba. 30-40-ért egy sztereó erősítő, meg 60-70-ért egy front hangfalpár, valami nagy álló, dupla 16 centis, vagy 20-25 centis mélyközéppel, elég mellbevágó élmény.

Ha kifejezetten nagy mély kell, akkor vegyél 20-30-ért polc hangfalat, és a maradék 30-40 ezerből egy aktív subládát, legalább 25 centis hangszóróval.


Bármelyiket veszed, legalább 1 kategóriával jobb és hangosabb lesz, bármilyen 100 eft-ért boltban kapható, egy gagyi subláda+5 darab tejfölös doboz méretű műanyag szatelites rendszernél, ami meg van hajtva egy papíron ezer, gyakorlatilag 70-80 wattos erősítővel. :)

2014. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem értek hozzá! Nem tudom hogyan kell összekötni, nem tudom, hogy mit hogyan szabad, illetve hogy egy használt mégis mennyire használt...

Nem is kéne 5.1... Szerintem elég nekem egy nagy mély és két nagyon jó magas...


Magamnak nem tudom összeállítani sajnos a rendszert :/

Illetve nem akarok használt dolgokat venni, ami látszatra karcmentes, de a teljesítménye sokat romlott, mivel a gazdi hajtotta...

A bot fülemmel sajnos fel sem tűnne, nem is tudnék mihez hasonlítani, ez lenne az első ilyen szettem...


Lunkelni tudnál esetleg?

Konkrét hangfalakat illetve mélyládát!


Köszönöm az eddigieket!

Megy a zöld!

2014. jan. 16. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!