Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » MP3Tag átnevezés, de hogyan?

MP3Tag átnevezés, de hogyan?

Figyelt kérdés
MP3Tag programban átnevezem a címet.(semmi mást)Átmásolom mp3 lejátszóra és nem játsza le a file-t csak átugorja.Mi lehet a baj.Vagy milyen programmal lehetne átnevezni a címet,hogy lejátszásnál kiírja?

2014. jan. 17. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Az Mp3Tag elött lejátsza a számot?

Mert ha nem akkor eleve megoldódott a probléma :) Hibás az mp3 fájl.

2014. jan. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lejátsza,persze.Hallgattam ezeket a zenéket,csak utálom,hogy sok zene csak "track 9" meg nincs címe.Ezért neveztem át.Így már kiírja a címeket,de nem játsza le.Sőt a Media player is hibás file-nak nézi utána.
2014. jan. 18. 12:40
 3/10 anonim válasza:
véletlenül nem az MP3 lejátszód nem bírja amit beírsz? próbáld csak angol abc betűivel, röviden, hátha ez a gond
2014. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Kiír pontosan mindent,amit beírok.Próbáltam rövid,ékezet nélküli címet is,csak számot is.Egyébként Sandisk Sansa Clip Zip a típus.Mind1.Köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 18. 18:43
 5/10 anonim válasza:

akkor próbálj másik programot, igy keresd: best mp3 tagging programs


vagy egyszerűen a ne z mp3 tagot szerkeszd, hanem az egyes file neveket pl így :

01_elso_szam_cime.mp3

02_masodik.mp3

03_harmadik .mp3

ha nincs mp3 tag, általában a file nevét írja ki a lejátszó

2014. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 SimkoL ***** válasza:
Melyik TAG-ot írod át ? A V1-et vagy a V2-t. A V1 a zene végén van és 128 bytot foglal, a V" az elején mérete változó lehet. Az unicode kódolás miatt be tud kavarni. Próbáld meg Winamppal átírni.
2014. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 SimkoL ***** válasza:
*V" V2
2014. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam winamppal is.Próbáltam a v1-et átírva és külön a v2-t átírva is.Ugyanaz az eredmény.Nem gondoltam,hogy ekkora feladat átírni egy nyamvadt zene címét.Akkor marad a track meg a no title...Köszi
2014. jan. 19. 13:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Total commander,katt a fájlra jobb egérgomb hosszan,és ott "Tulajdonságok" majd az "Összegzés" menüpont.

Kész ;)

2014. jan. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Winamp átnevezéssel működik.A régi mp3-mal semmi gond nem volt,lejátszotta a névtelent és a módosítottat is.De a Sandisk kínlódott.Full üresre lepucoltam a 4 gigás kütyüt,és azt írta ki,hogy 84 százalékra tele van.Akkor ez is olyan,mint a dvd lejátszók.Olcsó,ami szinte mindent visz.A Sandisk-nek kellett minimum egy formázás.Köszi a válaszokat.
2014. jan. 25. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!