Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valahogy össze tudom kötni az...

Valahogy össze tudom kötni az 5.1-es hangfalszettem a "TV"-mel anélkül, hogy külső dolgot használnék?

Figyelt kérdés

Van egy Monitor TV-m, ami igazából egy sz*r.Van rajta 4 csatlakozó, amiből egy sem kimenet, mer' hát minek is az?

Így néz ki a hangfalszett hátsója: [link]


És a TV-é: [link]


Amit szeretnék elérni az az, hogy bedugom az USB-be a pendrive-ot (mert nincs kedvem dvd-ket irkálni) és lejátsza a képet a TV-n, a hang meg az 5.1-en szólna.Na igen, csak mint a képen is látszik, a "HDMI (DVI in)" csak bemenet, és a "DVI audio (IN)" csatlakozó is csak bemenet, és van még egy scart, amiről úgy tudom, hogy 5.1-et nem visz.

Valakinek lenne esetleg valami ötlete, hogy ne kelljen vennem egy tizenezres DVD lejátszót csak emiatt, vagy elkerülhetetlen?


2014. jan. 17. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha volna rajta optikai audio kimenet akkor is kellene hozzá 1 átalakító mert az erőlködőn sincs opt.bemenet.
2014. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én ezt pontosan tudom.

Csak most gondolkodtam, hogy a TV szépen lejátsza az 1080p-s filmeket is, ha pedig DVD lejátszóban akarok olyat, ami tudja az 1080-at és nem csak felskálázva, az már sokba kerül.Ami viszonylag olcsó és tudja ezt a felbontást, az a Blu-ray lejátszó, de azokban meg nincs 3 pár rca.

Nem könnyű eset...

2014. jan. 17. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezért kell 1 külső eszköz.


[link]

2014. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is megtaláltam, köszönöm.

És akkor vennék még egy blu-ray játszót, amiken általában van HDMI meg természetesen full HD, aztán HDMI-vel a TV-re kötöm a képet, a hang meg egy ilyenen keresztül a Genius-ba.

2014. jan. 17. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van.
2014. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a problémám van ugyan evvel a Samsung TV-vel :D csak én TV-zni szeretnék 5.1-el mert pocsék a gyári hangszórója nagyon doboz hangja van de a hang beállításoknál nincs olyan hogy külső hangszóró pedig a régebbi szériás syncmasteremen volt olyan lehetőség hogy ne a gyári hangszóró szóljon hanem amit bedugsz, mondjuk azon 4x több bemenet volt mint ezen, szóval bedugom a hangfalat és nem történik semmi :/ a beállításokban is k***a kevés opció van, próbáltam a settopboxba is bedugni a hangszórót de ott se működött, egyáltalán van erre valamiféle megoldás? hogy TV-zés közbe ne a gyári hangszóró szólaljon meg hanem a külső???
2014. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mint beszéltük is, sajnos semmiféle hangkimenet nincs rajta, még egy sz*ros 3,5-es jack kimenet sem, szóval szerintem nem sok esély van rá:/
2014. ápr. 6. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!