IPad-hez tudok valamilyen módon egeret csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
Valami speckó egeret vagy valami ehez hasonlót. Előre is koszonom! :) szép napot!
2014. jan. 18. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak billentyűzet! egér max csak nagy okoskodások és keverések árán!Ráadásul szerintem nem is működne tökéletesen! Mihez kellene az egér?
2014. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted hogy nagy okoskodás árán?:o iPad Mini
2014. jan. 18. 14:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából azért mert édesanyám nem szereti nyomongálni, karácsonyra vettem neki:|
2014. jan. 18. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:
keresned kell egy BT-s egeret ami működni fog vele, fel kell törnöd a készüléket, szerintem anélkül nem fog menni, de még csak tippem sincs,h hogyan fog viselkedni egy egér az iPad mini-vel! én is mini-t használok de mindent meglehet oldani egy komolyabb érintő ceruzával!
2014. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A mini kompatibilis érintő ceruzával ?:o
2014. jan. 18. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Google >> Jot Touch! én is egy ilyennel használom! nem olcsó de tényleg szenzációs, de már egy hagyományos olcsó cerkával is egyszerűbbé lehet tenni sok mindent vele!


Parancsolj egy videó: http://www.youtube.com/watch?v=9ksjKcQm-uk

2014. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2014. jan. 18. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!