Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Na az van ugye átlagos gépekné...

Na az van ugye átlagos gépeknél hvan elöl is mikroon csatlakozo meg hátul is. Amikor fel van telepitve xp akkor mükszik hátul (az elsö rossz) de win7-nél hátul se jo. Mi lehet a probléma, és a megoldás?

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Hangkártya drivere fel van telepítve?

Az elülső csatlakozó szerintem simán nincs bekötve

2014. jan. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csacsi2 ***** válasza:
Egyet értek Win 7 -nél driver telepítés és xp-nél nekem sem volt az első bekötve. sajnos nagyon rossz helyen van és miniatűr. Ha valaki összerakja és "nemtörődöm" akkor azt kihagyja, mert idegörlő!
2014. jan. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hol nézhetem meg h fel e van telepitve?
2014. jan. 19. 11:13
 4/6 A kérdező kommentje:
[link] ezek vannak nekem
2014. jan. 19. 11:19
 5/6 csacsi2 ***** válasza:

Hangeszközöknél...

Realtek AC97 High definition audio.

(attól még nem biztos, hogy megfelel a hangkártyád tipusának!)


Ha minden igaz a vezérlőpultban kell lennie (hozzá tartozik) egy sound effect manager-nek nézz körül a beállításaiban.

Nézd meg a hangtulajdonságok beállításainál nincs -e levéve a hang (hangszóróikon a tálcán).

[link]


ha nincs bekötve azt nem jelzi, csak nem működik.

2014. jan. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
telepitetttem realtek HD-t de ugyanugy nincs hang a mikrofonomba.
2014. jan. 19. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!