Szoval, egybol a targyra térnék van egy notebookom pontosabban fujitsu s6130, amely 10perc utann leall es kikapcsol, és azt követően egy hibaüzenet fogad, THERMAL SENSOR ERROR, pedig a hutoje mukodik. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi a probléma?

Megmondom : az, hogy a Fujitsu egy sz@r, "egy-év-után-eldobandó" notebook...


Mi már kettővel megjártuk... 8-[


Az első notebook 2 nappal az 1 éves garancia lejárta előtt csődölt be : alaplapcsere+akkucsere (szerencsére ezt megúsztuk garanciába)...

Ezután pontosan 1 év múlva adta be a kulcsot : szintén alaplapcsere+akkucsere (ez már 130000 Ft-ba fájt.)


A második notebook 1 héttel az éves garancia lejárta után krepált be : alaplapcsere LETT VOLNA (100ezer-ért!), de itt elegem lett és azt mondtam, hogy inkább azon a 100ezren egy asztali gépet veszek!!!

Azóta is azon dolgozom, semmi baja! :D


A férjemnek meg vettünk egy ASUS notebookot, tökéletesen működik.


Pedig mindkét Fujitsu notebook elég drága volt annakidején, nem a legolcsóbb kategóriát vettük, pont azért, hogy ne legyen gagyi sz@r...

(A második pl. 3 évvel ezelőtt 300ezer Ft-ba került!)


Szóval, hallgass rám, gyorsan passzold el valakinek ezt a Fujitsu-t (ne ismerősnek!), és vegyél valami más márkát, ha nem akarod inged-gatyád rákölteni...


Tuti, hogy ennek is alaplapot kell majd cserélni, az minimum 100ezer Ft...


Ja, és milyen érdekes, a barátnőm is pont így járt a Fujitsu notebookjával, mint én! Ő is pont akkor vette, mikor én a másodikat, csak neki hamarabb tönkrement, állandóan vihette a szervízbe, míg végül ő is megunta...

2009. dec. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
73%

tudom hogy ezzel nem segitek ( le lehet pontozni )

Két éve van fujitsu notebookom és sosem volt rá panaszom, tényleg ennyire gagyi ? :s

2009. dec. 3. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is fuji gépem van másfél éve napi 10 órát megy átlagban és még a gyári aksija ia két órát bír!nem általánosítani hanem utánanézni kell ami ELŐTT valamit vásárolunk.Minden márkában vannak gyenge tipusok szériák nem lehet kijelenteni ez vagy az szar.A kérdezőnek ez sajna szervíz vagy egy számtech bolt ahol gépeket is javítanak,ha megy a venti rendesen akkor lehet csak egy ellenállás ment ki és hibás adatokat kap,még megpróbálhatod a biosban a ventilátort felhúzni magasabb fordulatszámra
2009. dec. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az azt jelenti, hogy tulmelegszik. Szet kell kapni, kifujni belole a port, es jolesz.

Amugy soha sem ertettem azokat akik draga FuSi laptopokat vesznek, mikor azon a penzen kapnanak "normalisat is".

(Vagyis, a FuSi egeszen jo, es megbizhato olcso laptopokat csinal. De annyira nem jok, hogy a draga gepeikbe is megbizzon az ember.)

2009. dec. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szervizben dolgozom.... Rossz hírem van! Nem jó márkát választottál! Nagyon sok a probléma ezekkel, a leggyakrabban ezt javítjuk! Ez valóban túlmelegedési probléma, ami persze lehet téves visszajelzéstől, sőt... de a csere után is elő fog újra fordulni, mert szar!

VEGYÉL BÁRMILYEN MÁSIKAT!!!

2009. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jo,de ez már 2003as notebook,és azota semmilyen baja nem volt...6eve mukodik rendesen...
2009. dec. 3. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!