Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Philips, Sony, Samsung illetve...

Philips, Sony, Samsung illetve Lg smart tvk-ről mit tudtok? Mi ellene, mellette?

Figyelt kérdés

Melyik jobb általában, miért?

kinek milyen van?

köszönöm a válaszokat


2014. jan. 20. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem samsung van, éppen a napokban múlt egy éves, nagyon szeretem. Szép kép,(HD adás)megbízható működés, gyakorlatilag minden formátumú filmet lejátszik wifin keresztül, akadás mentesen.


A legelterjedtebb tv márka, és ez csak jelent valamit. Rengeteget olvastam a témáról, és bizony más készülékeknél, gyakoribb a meghibásodás. Persze a samut sem 20 évre tervezték már!:) Jászfényszarun, a gyárban is dolgozik pár ismerősöm, tőlük is jót hallok.


Gondolom világos, hogy akkor én melyik márkára voksolok?

2014. jan. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!