Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Normális, hogy lefagy az egy...

Normális, hogy lefagy az egy hetes Xbox 360 Slim E készülékem Battlefield 4 közben multyba?

Figyelt kérdés

Egy hete vásároltam együtt mind a kettőt boltból, újonnan.

Igazából más játékkal még nem nagyon játszottam vele, itt is minden jól működik, de kétszer előfordult, hogy egyszer csak lefagyott, semmit nem érzékelt semmit nem lehetett csinálni csak gombbal kikapcsolni és be, utána működött semmi hibaüzenet. Mitől lehet ez ? Lehetséges hibákat megnéztem már: nem melegszik, tágas helyen van semmi nem veszi körül, gyorsírótárat is ürítettem bár egy új gépnél felesleges volt de azért megcsináltam, a játék telepítve van HDDről megy nem dvd-ről, szóval nem értem. A válaszokat előre is köszönöm.



2014. jan. 23. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A Battlefield 4 annyira bug-os, hogy most perelik érte a kiadót, úgy hogy nyugi nem a konzol hibája.
2014. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, reméltem is, hogy nem a konzolal van baj, olvastam a bugokról de nem gondoltam, hogy attól fagyhat is.
2014. jan. 24. 11:26
 3/3 Stifler777 válasza:
Nem tudom hogy mikor kérdeztél de nekem van egy 1 hetes xbox 360 slim e 250gb-os konzolom és csak a F1 2013-mal játszok és neken is eddig 2x lefagyott és szintén csak a gombbal tudtam kikapcsolni és utána viszont minden rendben volt úgyhogy valószínüleg nem a játékkal van gond.Nálam pl ezt 4-5óra játék után csinálta.
2014. júl. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!