Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DVD lejátszó probléma? Rossz...

DVD lejátszó probléma? Rossz a tálca! Segítség!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy a (yamada 5520) DVD lejátszóm, ha megnyomom a cd tálca kinyitó gombját, kinyitja a tálcát de nem marad nyitva, hanem azonnal vissza is húzza. Ha megfogom kézzel miután kinyílt és nem engedem visszacsukódni, még párszor megpróbálja, aztán nyitva marad. Már szétkaptam a jószágot, hátha valami törött forrasztás vagy egyéb, de nem láttam benne semmit ami ilyesmi jellegű lenne. Valakinek nincs valamilyen megoldási ötlete? Nem olyan eget verő probléma mert ettől még tudom használni kifogástalanul működik, csak legyen már tökéletes NA! Valaki BÁRMILYEN ötlet bánat ebgondolat?

2014. jan. 24. 15:21
 1/1 A kérdező kommentje:
nem nagy az aktivitás..
2014. jan. 24. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!