Hogyan lehet kiírni a gta 5-öt xboxra? Rengeteg fájtát megnéztem és mindegyiknél 2 iso fáljbòl áll én is egy ilyet töltötem le. Mindegyiket külön-külön át kell futatni az abgx-en és külön DVD-re kell kiirni? és miért áll két iso fáljból?

Figyelt kérdés
irtam már xboxra játékot ami müködik, csak ilyennel még nem találkoztam

2014. jan. 24. 16:01
 1/7 kids123 válasza:
igen szerintem külön dvd-re kell kiírni de nem biztos várj még pár válaszra
2014. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azért van 2 iso fájl mert 2 cd-ből áll.Nem vagyok szakértő de elvileg egyiket elég pendrive-ról a másikat cd-ről kell telepíteni.(de ez nem biztos,szerintem nézz utánna)
2014. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mind a kettőt futtasd át abgx-en!

Azért két lemezes, mert az első lemezt telepíti az xbox-ra (kb 8 gigát), vagy ha nincs hdd benne akkor pendrive-ra is telepítheted, a második lemezről pedig játszol.

Kell mind a kettő.

2014. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

aha akkor kiírom mindkettőt külön DVD-re az egyiket berakom és feltelepíti és ha játszani akarok beteszem a második DVD-t és minden alkalommal elindul csak egyszer kell telepíteni??

(csak azért kérdezem hogy jól értetem-e! és van HDD az xboxon rá is fér)

2014. jan. 25. 18:20
 5/7 A kérdező kommentje:

és ez csak a GTA 5-nél van így hogy két DVD kell hogy játszhass??

azt is megtudnátok mondani hogy melyik DVD fájl a telepítő,vagy ez magától kiderül ha berakom??

2014. jan. 25. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egyes lemezen van amit telepít.

Csak egyszer telepíti, utána csak a kettes lemezre lesz szükséged.

2014. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
óké,kösz a segitséget!!!
2014. jan. 27. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!