Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mélynyomó fura hangokat ad...

MrRobix kérdése:

Mélynyomó fura hangokat ad ki. , röfögö szerü hangot a levegöztetőn. (reflexcsőn) valaki segitene?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem..genius sw hf 6000..brutálul szol..csak idegesitö az a hang egy kicsitt!

2014. jan. 27. 14:18
 1/5 dirtboy ***** válasza:

ha a refi csövön áramló levegő kelt hangot és azt hallod akkor sok választásod nincs,vatelinnel próbáld meg hangolni,csökkenteni kell a levegő áramlást,ezzel viszont picit kevesebbnek hallod majd a mélyet valószínűleg.

hallgasd meg úgy hogy befogod a refi csövet,ha úgy meg szűnik ez a hang akkor erről van szó.


úgy tűnik elég rosszul lett megtervezve mert nem kéne hogy halld a levegő áramlást.

2014. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha oda rakom a kezem még jobban "röfög".. tul hangosan huztam fel a "bass" t? és ez rontotta el vagy mi? lesz valami baja ha "nagyhangal zenelek?"
2014. jan. 27. 14:42
 3/5 dirtboy ***** válasza:

akkor úgy tűnik nem az a gond,a nyomóval van akkor valami.

nem tudom kiszedhető e a ládából de úgy lenne jó szemügyre venni és meghajtani hogy mi is adja ki a hangot.


a hangerőt csak addig tekerd hogy még tisztán szóljanak,ha már hallod hogy nem az vagy tekered de nem nagyon hangosodik akkor vegyél visszább.

2014. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Osynho ***** válasza:
Nem kell a mélyet kiemelni, ilyen egyszerű. Kinyírja a cuccot. Arról nem is beszélve, hogy torz, puffogó hangja lesz (bár ezeknek alapból is eléggé az). Ha komolyabb mély kell, komolyabb hangcuccot kell venni.
2014. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Túlhajtod, ennyit tud. Egész egyszerű a megoldás: vissza kell venni a hangerőből.
2014. jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!