Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipad Airt megeri venni, vagy...

Raffinito kérdése:

Ipad Airt megeri venni, vagy samsung tablet?

Figyelt kérdés
Tabletot akaroo venni ipadra gondoltam 64 gb osat csak kiderult higy filmet nem lehrt rá rakni, akkor nem sok ertelme lenne. Segitsetek, gyozzetek meg higy melyiket vegyem!:P

2014. jan. 27. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem lehet rá filmet rakni, de tény, hogy nem "csak felmásolod az SD kártyára", mint egy androidos tablet esetén. Itt van néhány lehetőség: [link]
2014. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az Asus Google Nexus 7 2013 at ajánlom. Legjobb androidos tablet, csak nincs benne microsd hely, de a tudás, ár-érték aránya, meg minden más miatt teljesen megéri :)
2014. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked ezt a hülyeséget hogy nem lehet rá filmet rakni? Nekem is Air-em van, és nekem kb 6 film van rajta kapásból. Szerintem Air-t vedd. Egyik legjobb tablet a világon. Sőt. Szinte a leggyorsabb. Egyáltalán nem tudsz benne csalódni. Ha kérdésed lenne ezzel kapcsolatban irj privátban. Szép napot!
2014. jan. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ipad 4 van. Ez az első ios készülékem, előtte rengeteg kandroidosom volt. Ég és föld a kettő közti különbség. Ha meg tudod fizetni akkor jobban jársz az air-ral.
2014. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és ha mégse ipad akkor is kerüld a samsung tabokat mert nagyon rosszak és túlárazottak. Ha android jobban bejön akkor xperia tablet z vagy nexus 7.
2014. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Feltétlenül az Air :) nem bánom meg ezt garantálom. Nagyon gyors kis szerkezet. Szépen összehozzák ott Kaliforniában :)
2014. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ipad!! A lenyugozottseg garantalt!
2014. jan. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!