Xbox 360 ujra telepítés?

Figyelt kérdés
Ujra-e tudom telepíteni az xbox 360 at és ha igen hogyan? Azert akarom ujra telepiteni mert nem enged frissiteni és live ra menni! Nem tudom hogy ez megoldás-e lenne amugy de ez az utolso amit probálnék! USB ről se tudom frissiteni! 12625 dashboard van rajta! live és frissités kapcsolodás illetve telepités közben C810-1011 hibakod jön ki ami az hogy frissités és live tiltás mert megvan bütykölve a box! Flashelt DvD meghajtós xbox! A segítségeket köszönöm! Azt mondták dvd drive csere megoldja de az nekem túl drága lenne!

2014. jan. 28. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak szerviz!
2014. jan. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és a szervizbe mit csinálhatnak vele hogy megoldodjon a probléma? pc re kötik és átirnak valamit vagy meghajto csere szerinted? mi a véleményed?
2014. jan. 28. 00:50
 3/6 anonim ***** válasza:

A kód azt jelenti hogy kitiltottak a Live-ról magyarul bann-olták a gépedet ezzel már az életbe nem fogsz a Live-ra felcsatlakozni a konzolod már csak off line használható.


[link]

2014. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és nem lehet át írni a box ip vagy mac cimét vagy valamit tenni ellene?
2014. jan. 28. 16:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez sajnos végleges, csak úgy lehet megoldani, ha veszel egy új gépet.

Moddoltatni is felesleges a gépet mert kb fél éve brutális akciók vannak a Live-on 30-75%-os árengedmények pl. múltkor Bioshock1-2 745Ft Fallout3 990Ft Resi4 1490Ft Dark Souls 745Ft Fair Cray3 2990Ft Witcher2 990Ft (és Gold tagoknak ingyen Sleeping Dogs és Tomb Raider) és még sorolhatnám a jobbnál jobb játékokat, régebben talán megérte buherálni a konzolt, de most szerintem csak hátrány. (én a sajátom sosem buheráltatnám meg már 5 és fél éve meg van).

2014. jan. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
örülök neki hogy neked működik :) de igazabol nem az enyem a box hanem barátnöméké €s nem hiszem hogy vennének ujat ök csak jáccanak néha kinect en... azért köszönöm szépen de a live ha nem is megy azert usb vel lehetne valahogy frissiteni a dasht? net nelkul?
2014. jan. 29. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!