Nagymamámnak otthon DIGI kábeltévéje van. Megkérdeztem öket, hogy vajon az M3 csatorna mikor lesz fogható, de sajna hagyományos (CR) TV-n Digi-s "dobozzal" jön, ami hiánycikk. Hogyan tovább? ld. Lent!

Figyelt kérdés

Szóval, jó hónapja felirattam Nagymamámat a DIGI-nél a set top box várólistára, mivel a fent emlitett csatorna CR (képernyös) TV-n csak ezzel jön. Októberben kifogytak belöle, esetleg HD dobozt tudtak volna adni, ami szintén átalakitja a jelet, igaz, hogy felesleges, mert a TV nem HD, de már az sincs. Arra gondoltam, hogy veszek valamelyik nagyáruházban egy STB-ot, csak:


-gondolom ha a TV és a kábel közé teszem, az eddigi csatornák sem fognak jönni

-egyáltalán nem biztos, hogy az M3 bejön majd azon keresztül

-ha esetleg kártya is kell bele, akkor felesleges a kábeltévé elöfizetés, amit viszont mindenképpen meg akar a mama tartani.


Kérdés tehát: türelem, kitartás, egyszer csak ad a Digi egy dobozt, ha megjött Kinából a rendelés, vagy esetleg van más megoldás?


Elöre is köszi!


2014. jan. 28. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyáruházban nem árulnak kábeltévéhez való set top boxot, csak földihez valót, ami nem jó a kábeltévéhez !

Ez a legolcsóbb amit találtam, csak a kódolatlan csatornákat képes fogni, mivel nincs kártyaolvasója :

[link]

2014. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
rosszul írtam, van kártyaolvasója, de azért olvasd el a leírását, scart csatlakozó ugye van a tévén ?
2014. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia! Igen persze, egy 10 éves Panasonic tv, van ilyene minden, csak nem digitális a tunere még.
2014. jan. 28. 20:32
 4/10 anonim ***** válasza:

azt a barmot aki kitalata a stb t fejbevernem, miert nem lehet digitalis foldi vevonek hivni, amiert irtam:

ilyen digitol meg pl kisalfokdtol sose rendeljetek ilyeneket, a legszarabb vackot adjak.

mind 2 emlitettnel gondok voltak a vevonkel.

a digi adott masikat, a masik oriont vissza kellet kuldeni, a 10 eves tv polo alol is kapcsolt ennek a tav ja disz volt, fel kellet kelni h valtson, plusz csomo idegesito hiba!

vettunk mi is synapsot, madarkasat :D

sokkal inteligensebb, menu minden eg es fold a 2

kb 10000 volt.

es nincs m3 amugy, pont tegnap kerestettem ujra, rtl2 van.

bar a fizetosoket nem neztem vegig.

2014. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor tehát Synaps, az azt mondjátok jó.

Nem tudom, milyen csomag van elöfizetve, elvileg ha abban nincs m3, még mindig lehet módositani, csak doboz legyen.

Online vetted, vagy esetleg valamilyen hiradástechnikai szaküzlet?

2014. jan. 29. 12:32
 6/10 anonim ***** válasza:
én nem vettem ilyet, csak kerestem egyet amit szerintem érdemes megvenni, ezzel fel is tudod venni az adás pendrivera
2014. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Neeem, ilyen komoly projekteket nem akarok:

1. engem a TV nem érdekel, csak a farkas (na jó, még pár dolog)

2. a hardverek kezeléséhez (pendrive ki-bedugás, adás-rögzités, lejátszó eszközbe való áthelyezés stb.) is kell valaki, a mama 96 éves, sohasem volt nagy müszaki felhasználó. Csak annyit akarok, hogy ha a dobozon beállitom valamelyik csatonára az m3-at, ha odakapcsol, nézhesse pl. a királyságos Kapcsoltam c. müsort :)

2014. jan. 29. 14:46
 8/10 A kérdező kommentje:
De, akkor ezek szerint ez a kütyü lényegesen jobb, mint a Szolgáltató által felajánlott várólistás darab. Ùgy érzem már magam, mint amikor anno az ötsebességes TLX-re kellett várni a Merkurnál. Örültél, hogy átvetted, de már otthon szétesett :-)
2014. jan. 29. 14:48
 9/10 A kérdező kommentje:

Megvan a kütyü, Alma C2200-nak hivják, van M3 sápadt arcú pszichológus Bácsival a Családi körben, meg Sport 2 (legalább azon van WRC összefoglaló), Mama addig nyomkodta amig talált valami szexcsatornát is :)))))))

Szóval köszi Mindenkinek!

2014. febr. 9. 21:59
 10/10 anonim ***** válasza:

xD

online rendelte amugy.

2014. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!