Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehetséges hogy vírusos lenne?

Lehetséges hogy vírusos lenne?

Figyelt kérdés
Van egy minecraft kliens a Team extreme-től, és azt írta ki nekem az avast hogy vírusos, de sehol nem találtam neten olyat hogy másnak is vírusos lenne, ráadásul egy osztálytársam azt mondta, hogy avast bejelzett neki vírust mindenhol, és nagyon rossz víruskereső. Szerintetek mit csináljak?

2014. jan. 28. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, honnan szedted le. Thepiratebay -ről szedd le torrentel, lehetőleg egy olyat ami nagyon népszerű (sok seeder és leecher), azok biztosan nem vírusosak.
2014. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez egy nagyon rossz vírusírtó. Nem érdemes használni, a védelemen és biztonságon NEM SZABAD SPÓROLNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vegyél inkább Esetet.
2014. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ÉN nekem meg van az eredeti szerintem töröld le a Minecraftot a @&@ ba és valami megbízhatóbb helyről szedd le vagy vedd meg! Nekem nem Winowsom van hanem Linux ezért az ilyenféle vírusírtó hölyülés engem nem érint
2014. jan. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. jan. 29. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!