Szerintetek mi lenne jobb: Egy XBOX 360E vagy valamilyen laptop? Azt kapom ha felvesznek a kitűzött helyre, hogy kapok egy XBOX-ot vagy egy Laptopot. Szerintetek mi lenne jobb: Egy XBOX 360E vagy valamilyen laptop?

Figyelt kérdés

#Xbox #vagy laptop??
2014. jan. 28. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem fognak felvenni ha ilyen hülyeségeket kérdezel:D


Hát ember, honnan tudjam én hogy Te mit mire akarsz használni?:) Internetezni meg naplót vezetni nyilván rohadt rossz választás egy Xbox. Hasonlóképpen, csak és kizárólag játékokat játszani meg elég rossz választás egy laptop.


Mire akarod használni? Amúgy van egy másik laptop-od, géped, táblád vagy valamid? Ha nincs akkor szerintem laptop-ot kérj. Ha már van valami amin az internetezést meg az írogatást meg tudod oldani akkor kérj Xbox-ot (bár én PlayStation-t kérnék a helyedben, de nem vagyok a helyedben).

2014. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már felvettek :D

Amugy köszi csak meg akarok győződni róla hogy jobb ha XBX-ot kérek...

Csak azért gondolkoztam rajta, mert a mostani gépem nem olyan erős. De inkább XBOX :D :D

2014. jan. 28. 20:26
 3/3 anonim válasza:
Az Xbox-ot nem fogod megbánni! :)
2014. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!