Te mit gondolsz erről a fejhallgatóról - Beats SOLO HD?

Figyelt kérdés
Mennyire tartós, tényleg jó rajta a zene meg ilyesmik?

2014. jan. 28. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz fejhallgató, jól szólnak rajta a zenék. Egy kicsit túlzásba viszi a basszust, ami szerintem egy kicsit már a rovására is megy. De összességében nem rossz fejes.



Viszont meg kell említeni, hogy nem éri meg az árát. kb 20.000Ft az a maximum összeg, amit még megérne, így hiába egy jó fejes, borzalmas az ár-érték aránya. Egy Sennheiser HD205II igazából már jobb tőle, és 15-20eFt között van. Ha pedig rászánod fejhallgatóra azt a 40-50eFt-t akkor olyan fejhallgatót, ami nem egy lapon említhető a beats-el.



Tehát röviden jó fejhallgató, viszont ennyi pénzért sokkal jobbak vannak.

2014. jan. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én amúgy Nirvana -t Guns n Roses-t meg ilyeneket hallgatok.
2014. jan. 29. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a fejhallgatón nem változtat. Ha fontos a minőség, és rászánsz ennyi pénzt, akkor ne ezt vedd meg. Ennyi pénzért van nagyságrendekkel jobb Sennheiser, AKG, Audio Technika fejhallgató. Ha viszont kb elég lenne egy Beats minősége, akkor se vedd meg (kivéve ha fontos hogy Beats legyen), mert feleennyiért kapsz ilyen jót.


És még valami: Ha MP3 zenét hallgatsz, akkor tökéletesen felesleges ~15000-nél többet költened fejhallgatóra.

2014. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez mind igaz amit mondasz, csak nemtudom, hogy kinek hogyan de amiket felsoroltál, megkerestem,és és inkább fizetek többet egy beats ért, de pl az AKG nél ezek a formák meg a többinél, hát..
2014. jan. 29. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A forma már ízlés kérdése. Szerintem nem csúnyák, de nálam elsősorban a hangminőség a lényeg. Hiába szép valami, ha nem hozza a várt hangzást.


Még azért nézd meg az AKG k430-at is. Hangzásra talán ez hasonlít legjobban a Beats-hez, bár nekem kicsit jobban tetszik az AKG hangzása, de nagyin minimális a különbség. Ez is egy kisebb, könnyebb, fejhallgató, és nagyon kényelmes (tudom szubjektív, de kényelmesebbnek találtam mint a Beats, persze nekem nagy fejem van:P )



Még egy tanács a végére: Mindenképp úgy vegyél fejhallgatót, hogy előtte felpróbálod, meghallgatod, hogy milyen is.

2014. jan. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!