Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gsmline tol akarok venni egy...

Gsmline tol akarok venni egy iPad Air-t mert ott viszonylag olcsó. Megéri venni ott? Miért van olyan rossz híre? Megbiszhato a bolt?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Én rossz hírről nem hallottam, de már vettem tőlük telefont több alkalommal is. Legutóbb egy S4-et, decemberben. Szerintem korrektek.
2014. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak azért mert 120 ért van Air az pedig igen olcsó újonnan! Es hallottam hogy néha nem tisztességesek, garanciával babrálnak,nem új cuccokat adnak el hanem olyat ami mar használt meg hogy nem magyar az adott készülék menüje.
2014. jan. 29. 12:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Teljesen gyári, bontatlan készüléket kaptam. Persze lehet, hogy tudnak gyári lezáró matricákat gyártani :), de azért ez elég valószínűtlen.

Garanciális problémám még nem volt velük, arról nem tudok nyilatkozni.

2014. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Általában a termékeket külföldről hozzák be nagy tételbe, így tudnak olcsóbb árakat biztosítani más boltokhoz képest. Előfordul, hogy a termékek külföldi töltővel jönnek, de az iPadeknél ilyen nincs, mivel az összes egyforma töltővel készül. Nyugodtan rendelj tőlük. Gyorsan házhozszállítanak.
2014. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért olcsóbb mert külföldről hozzák be a cuccaikat. Most ha 120-at rászánsz akkor az a +30 ezer neked nem ér nem annyit hogy hivatalos oldalról rendeld meg és még véletlenül se tudnak át....ni?!
2014. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
áfacsaló bolt ,elég rossz híre van, a tartozékokért is külön kell fizess ha kellenek
2014. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok nemérdemes ott venni iPad Air-t?
2014. jan. 29. 20:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy nem...
2014. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Vásároltam a boltban egy Sony Xperia Z1 készüléket 149.000 Ft-ért. Pénteki napon elhoztam, szombaton nem lehetett már kikapcsolni, és a kijelzője világított. Hétfőn a bolt átküldött a szervizbe, ahol azt mondták hogy be kell vizsgálni, mert lehet hogy eláztatta. (vízhatlan készülék) Adtak egy cserekészüléket, ami már forgalomban sincs kb 20 éve használtak hasonlókat. Azt hogy a szerviz hová küldte nem mondták meg. Egy nap alatt kinyomoztam hogy hová kellett volna kerülnie, de nem volt ott. A GSMline szerviz állítja hogy elküldte. Most sejtésem sincs, hol a készülék. Vezetőjük nincs!? vagyis nem lehet vele beszélni. Azon kívül, hogy 3 napon belül elállhat a vevő a vételtől (én nem ezt akarom) cserét kötelesek lettek volna adni, itt vagyok telefon nélkül csak 150.000 Ft után szaladhatok! Nem egy korrekt társaság, senkinek nem ajánlom!!!!
2014. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az apple termekekre - fuggetlenul attol , h honnan veszed - 1 ev gyari garancia van. Teljesen mindegy , h kifizeted azt a 40E forint AFA-t, vagy sem (webshop). En gyakran rendelek toluk, sosem volt semmi bajom az olcso webshopokkal. Nyugodt szivvel ajanlom oket! A speedshop nem egy pereputty banda Aprajafalváról!


:)

2014. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!