Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót ajánlanáto...

Milyen fejhallgatót ajánlanátok edzéshez?

Figyelt kérdés

Akár vezetékes akár vezeték nélkülit. Mindenféle javaslatot elfogadok konkrét termékek ajánlásával.

Súlyzós edzéshez és kardiós edzéshez is jó legyen. (Gondolok itt pl. futásra) Sima fülhallgató állandóan kiesik a fülemből ezért akarok inkább fejhallgatót csak nem tudom milyet vegyek. Rengeteg a pro és contra.


2014. jan. 29. 19:42
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Az a lényeg, hogy kényelmes legyen és ráakaszkodjon a füledre a leesés végett! Itt van néhány példány, ha nem is ezeket, de ehhez hasonlókat javaslok! Én fejhallgatót vennék inkább mint fülest, mert engem edzés közben irritál, hogy be van dugva.. de kinek mi. :)


[link]

2014. jan. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

én ilyesmire gondoltam:

[link]

csak nem tudom, hogy mennyire gáz a pántnak, hogy ugye futás közben izzad a fejem is. meg az hogy a bluetoothos jelátvitel jó e. mert hallottam olyat is amelyiknél sokszor szakadozik

2014. jan. 30. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!