Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet összekötni egy...

Hogyan lehet összekötni egy autós mélyládát egy otthoni erősítővel?

Figyelt kérdés

Mélyláda típusa sal wrc 10 BP adtak hozzá egy sal erősítő t is.

Otthoni erősítő tipusa kenwood ka 1030 stereo amire 4 hangszórót lehet csatlakoztatni, és nincs sub kimenete. Összeköthető ugy hogy az sal mélyet a hozzávaló erősítővel összekötö és ezt a kettőt a kenwoodra. Megoldható? Ha kell valami hozzá légyszìves írjátok le. Válaszokat előre is köszönöm.



2014. jan. 29. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Két erősítőt nehogy sorba köss.

Vagy a Kenwood erősítőre kötöd a mély ládát vagy semmire. A sal erősítőt ki is hagyhatod így. Esetleg ha kerítesz valami egyszerű keverőt azzal tudsz egy stereo jelet leválasztani

2014. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehet megoldani hogy a sal erősítővel legyen összekötve a mély? az én erősítőm meg adná valahogy a muzsikát. Valahogy úgy mintha aktív mélyet kötnék rá vagy nem tudom.
2014. jan. 29. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz kéne egy tápegység, ami 230V váltakozó feszből 12V egyen feszt csinál. Drága, nem éri meg, a házi tákolás pedig veszélyes is, mind az erősítőre, mind a hangszóróra, mind a felhasználó testi épségére (áramütés) nézve.

Vegyél egy olcsó erősítőt, vaterán találsz vagy ezer erősítőt.

2014. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó minek vegyek erősítő t amikor van egy szobai meg a mélyhez is van de mind1 maradok az aktiv mélynél keresek egyet használtan.
2014. jan. 29. 22:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért kell erősítő mert a Kenwood erősítőd nem SUB erősítő. Az sztereo rendszerekhez van.
2014. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Inkább veszek használtan egy szobai aktív mélyládát van olyanis aminek nem kell a subkimenet hanem szimplán rákötöm mint hangszórót. Legalábis nekem ezt mondták.
2014. jan. 29. 23:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező azért vegyél hozzá egy másik erősítőt, mert amit adtak hozzá SAL erősítő valószínűleg autós erősítő. És azt szobában mint írtam, csak úgy tudod használni, ha egy külön tápegységről üzemelteted, ami nem biztonságos semmilyen szempontból, és drágább is mint ha vennél egy külön szobai erősítőt. De kb. ugyan ezt írtam le az előbb is 3. hsz-ben...
2014. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a tapegyseg hozza tobbe lenne, mint az egesz sal...
2014. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ
2014. jan. 30. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!