Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy ps4-et és olyat...

Matthew4 kérdése:

Vettem egy ps4-et és olyat csinál néha, h elakarom indítani a ps pluszt de nem tölt be (csak a kék háttér van). Mi lehet a hiba? Talán a készülék rossz?

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor megakad az olvasófej és csak kéken világít.
2014. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szóval ez a gép hibája? érdemes lenne szervizbe vinni ?
2014. febr. 1. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak hülyéskedtem a megakadással de a lényeg az hogy hibás valószínűleg.Hetekig mást se lehetett olvasni hogy kék halálozik az ujj pées.Vidd vissza ott majd megmondják.Azért írd be hogy PS4 kékhalál és nézd meg mit írkálnak vagy ezer oldalon.Hátha felfedezed a te náthád is.
2014. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem! félre értesz nekem működik a gép hibátlanul! de van egy szolgáltatás a ps plusz olyan mint androidos teloknák az app store...na ez a program néha nem indul el és a képernyő kék nem a gép.

olyan írjon már aki ért hozzá.


nem téged akarlak megbántai félre ne értsd.köszi h próbálsz segíteni.

2014. febr. 1. 19:30
 5/7 JulesM111 ***** válasza:
Ez hdmi handshake probléma lesz, nem kékhalál. Felmész psn-re, és nincs kép. TV kikapcs, falból konnektor kihúz, 5 perc várakozás, és megjön a kép. PS3-on is van erre visszavezethetö probléma, nem is kevés. Én ezt PS3-mal "szívom, szívtam".
2014. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat szerencsére már megoldódott......röviden:csak türelmetlen voltam :)
2014. febr. 2. 01:07
 7/7 anonim válasza:

Nekem is elő szokott jönni.


Ilyenkor nálam mindig beválik,ha PS gombot nyomok hosszan és kikapcsolás,bekapcsolás és működik.

2014. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!