Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mkv filmek lejatszasa szamitog...

Mkv filmek lejatszasa szamitogéprol tvre kábel nélkül?

Figyelt kérdés

van egy lg la667es 3d tvm. szeretném ha közvetlenül lejátszaná dlna segitsegevel az mkv filmeket is. lehetseges e valahogy. ha kiirom lemezre vagy pendrivra akkor természetesen megy.

Van még egy sony bdv n590 es házimozi is. de azon se megy. valamelyikre ha megoldhato lenne jó lenne!



2014. febr. 5. 01:20
 1/8 A kérdező kommentje:
avi,mpeg stb megy persze. csak a mkv es a 3d-s filmek nem
2014. febr. 5. 01:23
 2/8 anonim ***** válasza:
Lassú a routerod?!
2014. febr. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szaggat, vagy nem megy? Képes erre egyáltalán a tv a leírása alapján?
2014. febr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
meg se jelenik a play to.
2014. febr. 5. 08:24
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is lg tv-m van hasonló és szintén nem mennek az mkv fájlok ez a TV hibája sajnos. Főleg akkor nem megy ha több nyelvi sávot is tartalmaz
2014. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Azért nem mennek az .mkv filmek mert ez a formátum nincs belefoglalva a dlna szabványba. Remélem tudtam segíteni!
2014. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azóta utána jártam már a dolognak és mennek az mkv filmek ilyen módon is! Sót még a 3d-s filmek is. nero mediahome 4 essentials segítségével!
2014. febr. 24. 09:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Letöltöd. Majd megosztod azt a mappát vagy fájlt ahol a filmjeid vannak. Majd a tv-n a bemeneti listán megjelenik egy olyan, hogy nero mediahome.
2014. febr. 24. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!