Tudom valahogy fogni azt a néhány ingyenes csatornát?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy lemondtam a UPC-t, és megrendeltem a T-Home iptv szolgáltatását. Csak hogy van 1 hét pangás, mert a UPC már nem él, a T-Home meg csak a jövőhét végén lesz bekötve. Kérdésem az, hogy addig is mindenféle kütyük vásárlása nélkül a UPC parabolát használva tudnám valahogy fogni azt a néhány ingyenes csatornát? Egy ilyen tv-m van:

[link]


Gondoltam rá esetleg, hogy rakok egy hagyományos antenna dugót a parabolától jövő kábelre és azt rádugom a tv-re. Ez működhet?



2014. febr. 7. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

"Gondoltam rá esetleg, hogy rakok egy hagyományos antenna dugót a parabolától jövő kábelre és azt rádugom a tv-re. Ez működhet?"

EWz semmiképp sem működhet, de menne a MindigTv 7 szabadon fogható csatornája.

Lakhelytől, adótól való távolságtól függően esetleg szobaantenna, távolabb kültéri antenna szükséges.

Nézd meg az Antenna Hungárialefedettségi térképét.

2014. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem pontosan az a 7 szabadon fogható csatorna kell. Mit kell hozzá tennem?
2014. febr. 7. 20:57
 3/7 A kérdező kommentje:
megnéztem a lefedettség térképet, a legerősebb jelerősséget mutatja itt (amúgy Kecskemét).
2014. febr. 7. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:

"Lakhelytől, adótól való távolságtól függően esetleg szobaantenna, távolabb kültéri antenna szükséges."

Meg lehet próbálni egy régi jó állapotú antennával.

De ki lehet próbálni egy darab dróttal is ablakon kidobva az adó irányába.

Aztán: keress

2014. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sikerült. Találtam egy sima mezei antennát a padláson, bekötöttem neki egy koax kábelt, a másik végét feldugóztam, aztán így megtalálta a tv az m1, m2 és Duna tv-t, meg négy rádióadót. A vicc az egészben az, hogy HD-ben jön az M1, M2 és láthatóan szebb, mint amikor a parabolás UPC-n kaptam. Na, ezzel a három csatornával már elleszek a jövőhét végéig, legalább egy híradót, vagy valamit tudok nézni esténként meló után.
2014. febr. 8. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdemes talán átnézni az antennát, kábelt, levezetést, mert csak at egyik MUX-ot találta meg, amin fenti adók vannak, de van egy másik, ott lenne a többi... (MUX-A és C ha jól tudom)
2014. febr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, próbálkozom még vele, köszi.
2014. febr. 8. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!