Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 14 éves vagyok, és karácsony...

14 éves vagyok, és karácsony előtt kéne 10. 000- 20. 000Ft, hogy tudnék pénzhez jutni? (szülőkön kívül)?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
kérj a rokonoktól ...
2009. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöket körbekérdezed, hogy nem tudnának-e vmi munkát adni. Takarítás, pakolás akármi.
2009. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy van 1-2 ötletem:D

Komolyan: diákmunka, de úgy emlékszem hogy azt csak 16 éves kortól lehet, máshonnan nem nagyon, vagy kérsz a szüleidtől.

2009. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
add el a cuccaid ami nem kell
2009. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyszülők és a rokonok ott vannak :D:D én ilyenkor bevágódok takarítani :D:D amiért pénzel fizetnek :)
2009. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy erre hamarabb kellett volna gondolnod,és nem 2 és fél héttel a karácsony előtt.

Amúgy meg pénzel nem veszed meg a szeretetet. Miért kell neked 10-20 ezer forint? 1-2 ezerből is lehet venni ajándékot,a lényeg,hogy gondoltál rájuk,.

2009. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Add el a vaterán amire már nincs szükséged!
2009. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!