Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék konzolt venni és...

Loch kérdése:

Szeretnék konzolt venni és már utánuk olvastam (ps3 és xbox 360) hogy miben jók miben rosszak de azt nem tudom hogy melyiket könnyebb fel törni és hogyan lehet játszani utana vele nem eredeti játékokkal?

Figyelt kérdés
A ps3 meg tetszett mert elötte ps és ps2 volt és azt hogy lehet feltörni és után jatszani vele??

2014. febr. 8. 08:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Te otthon egyiket se fogod feltörni.
2014. febr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul tettem fel a kérdésem, hol csinálnak ilyet a konzolokkal és mennyibe kerül? Nem akarom én meg csinálni.
2014. febr. 8. 09:30
 3/15 Tengor ***** válasza:
Szüleid sem szoktak fizetést kapni a munkájuk után, hogy jogot formálsz arra, hogy más munkáját ellopd?
2014. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

PS3-ra havi 1000 forintért előfizetsz a PS+-ra és minden hónapba kapsz ingyen játékot, és akkor ez legális és nem kell feltörni. Szóval az sem lehet kifogásod, hogy nincs pénzed játékra, mert havi ezer forintot mindenki félre tud rakni (legalábbis ha már PS3-ra van pénz, akkor mindenképp).

Így legális, jogtiszta játékot kaphatsz, és ami talán a felhasználókat érdekli, egyszerűbb is, mint feltöretni a konzolt és aztán leszedni a játékokat, ráadásul így multizhatsz is, és még az is előfordulhat, hogy olcsóbb. Nem vagyok teljesen tisztában az árakkal, de 10 körül simán van egy PS3 flashelés, aztán kell egy külső HDD vagy egy 32 gigás pendrive (amire 3-4 játék rá sem fér, amik 40 giga körül vannak), és ez már közel 2 évnyi PS+ előfizetés, ami durván 60 nagyköltségvetésű ingyen PS3 jelent, és minimum még egyszer ennyi PSN/indie játékot, amik között szintén nagyon jó játékok vannak. Azt meg sem említem, hogy ez mellett PS Vita-ra és PS4-re is kapsz játékokat, de mivel az gondolom nincs, ezért mindegy, hogy kapsz-e vagy nem.


Szóval simán elfelejtheted a feltörést.

2014. febr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egy Xbox360-al jól jársz, dobatsz rá egy RGH + Dual Boot-ot, és többé nem kell egy Ft-ot sem játékra költened + a multi lehetőség is megmarad a Live-on.


Az RGH + Dual Boot árakat itt láthatod.


[link]

2014. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Tengor ***** válasza:
#5, valami benzinkutas hacked nincs, hogy ne kelljen többet üzemanyagra költeni? Hentes és ruhaüzletes esetleg?
2014. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez nem hittérítő oldal... választ akar a kérdező amit meg kell válaszolni... az más tészta hogy élni fog-e vele...


PS3nál 2 féle mód van a törésre...

1. (ez a jobb) veszel 2xxxx (slim) gépet használtan (újonnan már nem kapni ezt a típust) 10ezer forintért vissza teszik 3.55 ofw re onnan te teszel rá cfw-t és ennyi...

Multi lehetőség is megmarad DE bannolhatnak...(bann után meg konzol id-t cserélgeted azt játszol tovább online)


2. (ez drágább) Cobra ode beszerelése itt vehetsz újonnan super slim gépet de a cobra eszköz beszereléssel együtt +30k szal nagyon drága

(bár ezt most a Sony kilőtte mivel 4.55 ofw-n nem működik)

Amíg ez élt addig itt lehetett multizni orrba-szájba bann nélkül

(elvileg a cobra próbálja kiküszöbölni a frissítést majd kiderül milesz)

---------------------------------------------------------

6# Benzinkutas hack: Legyél te a tulajdonosa egy benzinkútnak és olcsóbb lesz :D (ugyan ez a hentesnél és ruhásnál)

2014. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Válasz "Tengor" nevű hozzászólónak: ha tele vagy lével, dobhatnál az itt jelenlévő MAGYAR embereknek egy keveset, mert mi bérből és fizetésből élünk, ami jócskán az uniós átlag alatt van! (Az árak viszont néha magasabbak, mint az unióban!) Mi nem tehetjük meg azt, amit a politikusok és pereputtyuk és a hasonló foglalkozásnak nevezett rabló tevékenységből származó vagyonukból összevásárolgatnak! Sajnos a MAGYAR fizetések mellett szükségesek az efféle kis "csínytevések"! Ellenben mi nyugodtan alszunk és nem dörömböl éjszaka a N.A.V.!
2014. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Tengor ***** válasza:

#8, tévedsz: ez az ország nem csak a tolvajok, csalók országa. A te leírásodból ez mutatkozik meg, csak a mennyiség az eltérő.

Az ember lehet szerény, beérheti havi egy játékkal, és ehhez nem kell csalni, lopni, hazudni. Persze aki ebben él, az ezt nehezen érti meg...

2014. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tengor...

Havi 1000 forint nem sok. De emellé kell egy net csomag, ami 5000 környékén meg is áll. Persze kellenek játékok, amiket én választok, így mondjuk 8-10000 forint 2-3 havonta elmegy pár olyan játékra, amit nem ingen adnak...

Így egy év alatt 12*1000 + 12*5000 + 4*8000 az elköltött keret... Ez dorván 105000 HUF... Az én havi átlagfizum 100000. Asszonyé szintén. Szerinted, ha van mondjuk 6 misis lakáshitelünk (havi 55000) szeretünk naponta egyszer-kétszer enni, és nem akarunk megfagyni,(havi 50 körül van a kaja, és 30 a rezsi+közös költség) akkor mennyi pénzünk is marad éves költségvetésből arra, hogy játékokra adjunk pénzt? :) Igaz, marad még havi szinten majdnem 70000-ünk, de ugye mi földi halandók szeretünk autóval járni, néha-néha megfürdeni, pár havonta alsót venni, meg persze néha cipőbe bújtatni lábcsonkjainkat... Nem nehéz kitalálni, hogy a havi 25-ből, ami megmarad mire költsünk... :)

2014. febr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!