Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek egy concorde slim...

Szerintetek egy concorde slim tab megéri az árát, vagy ebben az árkategóriában, fémházban és teljesítményben van jobb tablet?

Figyelt kérdés
Tabletet szeretnék venni de nem tudom hogy melyiket érné meg 50e ft-ig.Net,Filmnézés, video chat és néha egy-két játékra használnám. Egyébként erről a tabletről olvastam jót és rosszat, persze az ember tudja hogy egy kínai gyártótól ne várjon sokat az ember főleg ebben az árkategóiában.

2014. febr. 9. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem javaslom. szerintem minimum a nexus 7 ami elfogadott a tableteknél. az iPad a legjobb tablet, de a Nexus se semmi. a concorde igazából csábító lehet a pramétereit tekintve, de nem az. nincs optimalizálva, és kiadták a rendszerrel ahogy van. a minimum egy Nexus 7 ha tabletet szeretnél.
2014. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyiért kapsz megbízható, de közepes teljesítményű Samsung Galaxyt, Acert, Asust. Van csak wifis és van 3G modemes (SIM kártyás) + wifis. De ne vegyél KINAI-ARGENTIN GAGYIT! Kiváló paraméterek, kiváló ár-érték arány, egy hét múlva nem tölt a töltője, nem lehet rá letölteni (hamis és le van tiltva a Google Play), vagy be se lehet kapcsolni stb. Prestigio, DRM, MyAudio, Overmax, Concorde stb. legfeljebb gyerekjátéknak jó.
2014. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Például ez nem kinai gagyi.

[link]

2014. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!