Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy táblagépet 11....

Vettem egy táblagépet 11. 000FT-é de törötten kaptam meg, nem csináltam belőle ügyet, de ha tovább adok rajta és valaki csinál belőle ügyet akkor megüthetem a bokámat?

Figyelt kérdés
tehát én nem mentem se rendőrségere se sehova, de felteszem a netre és elküldöm postán és valami agresszív idegbetegnek küldöm el és bemegy a rendőrségre és feljelent akkor lehet belőle valami problémám? 8 ezer ft-ért felraknám a netre. 8 ezer ft-ért lehet valami problémám belőle? a kijelzője törött bekapcsol de semmit nem érzékel.
2014. febr. 10. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor felteszed,írd le a problémàjàt,és ezzel le van tudva.

Ha így is megveszik,akkor azt jelenti hogy a vásárló tudomásul vette.

Ha mégis sor kerül erre,akkor megmutatod ahova feltetted és így tisztára mosod magad.

2014. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó de ha leírnám a problémáját akkor már rögtön nem kellene senkinek, mert feltettem kb fél évvel ezelőtt a netre fent volt kb 2 hónapig és senki nem érdeklődött utána azért mert odaírtam hogy törött és le is fényképeztem, most kamu képeket tennék fel róla. amúgy töröttként 7 ezerért hirdettem de senki nem érdeklődött, aztán levettem és most felraknám 8 ezerért úgy hogy nem töröttként
2014. febr. 10. 20:21
 3/6 SylwerStone ***** válasza:

Te mekkora egy gyökér vagy, már bocs. Ha én futnék bele ilyenbe (nem mintha vennék 10k-ért Tabot ,használt meg pláne) nem a rendőrségre mennék, hanem megkeresnélek és behúznék neked egyet, mert átvertél.

A kérdésre válaszolva: megütheted a b

okád, de eléggé valószínűtlen, hogy ilyen kis értékkel foglalkozzon a rendőrség.

2014. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy csalás.

Igen megütheted a bokád.

Amúgyis morálisan ingoványos a dolog.

2014. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez görényésg.

A gépet bebuktad, ennyi.

Ha valakinek így küldöd el, kamu képekkel, jobb esetben csak kizárat az aukciós oldalról. Rosszabb esetben meglátogat, és kéri a vételárat, útiköltséget, és némi fájdalomdíjat. Két ember már nagyon szépen tud kérni.

2014. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért a hülye is gondolhatja hogy a gép stiklis, de amúgy igen, simán meg ütheted a bokád érte. Azért mert te pancser vagy, és hagytad hogy így átverjenek, más nem fogja.
2014. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!