Tudnátok ilyen tableteket ajánlani amelyek megfelelnek az alul leírtaknak?

Figyelt kérdés

Üdv!

Tabletet szeretnék venni kb 1-2 hónap múlva és már elkapott a láz a nézegetésben...

A következők lennének az "igényeim":

-Legyen új

-Támogassa az OTG kábelt

-Minimum 1280x800 legyen a felbontása

-Max 50ezer

-7-8"-os legyen

-4.1(vagy "újabb")android legyen rajta

-Könnyen beszerezhető legyen (tehát ne Kínából kelljen rendelni[ ugyebár a garanciáztatás..]).

Vagy ilyen tablet nincs?(Tudom ez az ár eléggé kevés de kb csak ennyim lesz, sajnos...)

Eddig a Nexus7 felel meg , de szeretnék több tablet közül választani...(Igen, tudom hogy valószínűleg a Nexus lenne a legjobb választás, de azért szeretnék több tablet közül választani, ha nem baj) ( [link]

(Az Asus memopad hd7-t néztem még de az sajnos nem támogatja a sima OTG kábeleket..)


A szempontok amire használnám:legtöbbször filmnézésre, netezésre (elég a wifi) és játszásra használnám.

A válaszokat előre köszönöm.



2014. febr. 11. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok android párti, de ha ezek a kívánságaid, akkor nexus a legjobb választás.

Ott legalább van friss rendszer.

2014. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm!

Az a baj hogy 50 ezerért max android tablet van.. :) (ami új)

2014. febr. 11. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Számodra a linkelt nexus tökéletesen megfelel.
2014. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Nexus valóban jó választásnak tűnik. Minőségi, van hozzá 4.4-es Android, teljesítményben is remek.
2014. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!