Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen formátumú filmeket tud...

Milyen formátumú filmeket tud lejátszani USB-ről ez a TV: Samsung UE40EH5000W 40" EH5000 5-ös sorozatú Full HD LED TV?

Figyelt kérdés
Sehol nem találtam róla infót, hogy avi,mpeg,mkv...?
2014. febr. 12. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Beírva a google-be ez az első találat:

[link]


Egyébként nekünk egy másik modell van, de szintén Samsung, az általad írt formátumokat simán játssza.

2014. febr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2014. febr. 12. 08:27
 3/7 anonim ***** válasza:
A fentebb felsorolt formátumokat simán kezeli, meg még jó néhányat.
2014. febr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadmalac ***** válasza:

Számomra nagyon kellemes csalódás volt, amikor egy ilyen tv az mkv tobb hang- és feliratsávját is kezelni tudta.

Egyébként a kodekjei frissíthetőek, tehát ha vmi új formátum általános lesz, akkor a frissítésbe beleteszik.

2014. febr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Osynho ***** válasza:
a tv-kbe épített lejátszók nem kepesek kadenciahelyes lejátszásra, igy fel megoldásnak tekinthetők, vagyis elegge kompromisszumosak.
2014. febr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve van meg a Samsung TV-m, és eddig bármilyen filmet töltöttem le az NC-ról kivétel nélkül lejátszotta.(XVid, DiVX, BDRip, MKV, DVDRip, Avi, x264 + normálisan kezeli a .srt feliratokat és a hangsávokat /amit már írtak is/)
2014. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az infót!
2014. febr. 13. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!