Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Külföldön is teljesen jól...

Külföldön is teljesen jól működik az itthon vett tablet (pl samsung galaxy note 10.1)? /többi lent/

Figyelt kérdés
Nyáron cserediák leszek és hallottam hogy telefonok közül csak az iphone az ami teljesen rendesen műkődik kint is...én szeretnék venni magamnak egy tabeletet, de én nem szeretem az Apple cuccokat (szerintem drágák de nem tudnak többet sőt.) és egy Samsung N8000 galaxy note 10.1-ben gondolkozom...Szerintetek ugyanúgy működne kint is? (valószínüleg Brazília)
2014. febr. 16. 12:33
 1/3 Tengor ***** válasza:

Mire gondolsz? Átléped a határét és kikapcsol a készülék?

Ha hálózatról akarod tölteni, akkor mindenképpen kelleni fog egy Braziliában használatos töltő vagy átalakító.

2014. febr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én a WIFIre gondoltam meg az ilyen dolgokra...
2014. febr. 16. 13:32
 3/3 Tengor ***** válasza:
A wifi nemzetközi szabvány, az mindenhol ugyan az.
2014. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!