Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha új tv-t szeretnék venni,...

Ha új tv-t szeretnék venni, milyen szempontok alapján válasszak? Mit tudjon?

Figyelt kérdés
Pl. a márka nekem mindegy, csak legyen szervize. Vagy mennyire fontos, hogy HD legyen? Sokkal drágább?

2014. febr. 16. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kell neked monitor is, akkor vegyél olyat, ami mind a kettőt tudja. Ezek a monitor-tévék.
2014. febr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret amit rá szánsz a dologra + csak filmnézésre használnád, vagy konzolt, esetleg PC-t is kötnél rá, 3D legyen esetleg "Smart" tulajdonságokkal is rendelkezzen ezeket jó lenne tudni??
2014. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Külön szeretném a monitortól. Van család. Amíg az egyikünk tv-zik, addig a másik tud gépezni. Csak dvd-t és videót szeretnék rákötni. Nem kell, hogy 3D legyen. A HD-n gondolkodtam, de az nem biztos, hogy megéri. A Smart-ot nem tudom, hogy mi, de majd utánaolvasok. 100.000.- Ft-nál többet nem nagyon szeretnék rákölteni.
2014. febr. 18. 00:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha így van, és nem nagy a lakás, akkor vegyél 22-est. Nem nagyobb, mint egy monitor, LED pl. van 44-49 ezer ft körüli áron.
2014. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül válassz szerintem a szerviz, és a support kifogástalan, utóbbi ingyen hívható bármilyen kérdésed is lenne a TV-vel kapcsolatban.

Mindegyik FULL HD és 100Hz-es az utólsó 200Hz ez a képfrissítésre vonatkozik a 200Hz már nagyon jó, mivel gyorsban végzi a frissítést, így tisztább folyamatosabb képet eredményez.


[link]


[link]


[link]

2014. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!