Elsehiszed kérdése:

Tablet pc nem tölt be, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Hoztak nekem egy tabot, ami csak az androidos logoig tölt be utána csak tölt, tölt és tölt.. Mit csináljunk vele? Esetleg valaki oldott már meg hasonló problémát? Nekem is volt egy tabom hasonlóan jártam vele de nekem újat adtak garanciából! Szóval help, esetleg ujra rakni az egészet valahogy?
2014. febr. 17. 11:07
 1/10 Tengor ***** válasza:
Miért nem szakértőhöz vitték?
2014. febr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Újat adtak? Ebben az országban? Hol? Csak ott vásárolok ezután!

Miért van az, hogy állítom a kérdezők 90%-a azt hiszi, hogy a tablet az tablet...? A számítógép az meg számítógép, nem? Ilyen doboz. Szominak is van, ő 15e-ért vette, én meg hülye fejemmel 100e-ért, pedig tök egyforma doboz mindkettő. El se hiszem! :D


Első körben egy factory reset-et ajánlanék, s kb. ennyit is tudok maximum a típus tudta nélkül.

Kikapcsolt állapotban nyomd le egyszerre a hangerő fel és a bekapcsoló gombot, majd tartsd egyszerre nyomva, míg be nem kapcsol. Ezután elvileg a recovery menu fogad, itt navigálni a hangerő gombokkal tudsz, touch nincs. Navigálj a factory resetre, majd nyomd le röviden a bekapcsoló gombot, ekkor kér megerősítést (yes), majd várj míg végbemegy a folyamat. Ha a hangerő fel és bekapcsoló gombra nem a recovery menu tölt be, akkor próbáld a hangerő le+bekapcsológombbal.

Ha egyik sem, akkor mondd meg, könyörgöm, a tablet típusát, s körülnézek van-e "firmware" (ROM) publikálva hozzá.

2014. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 BELA0201 válasza:
Szia! Nekem hasonló problémám van egy ODYS XELIO 7 PRO tablettel. Erre van valamilyen tanácsod?
2014. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugyanezzel próbálkozz te is. Ha nem jön össze s garancia már nincs, akkor mindkettőtöknek ugyanazt tudom tanácsolni, hogy keressetek firmware-t, hozzá használati utasítást, miként kell telepíteni, s telepítsétek.

Utolsó neked a rockchip-el egy kicsit könnyebb dolgod lesz ha találsz firmware-t, mivel egyszerű a flashelés még PC-n keresztül is.

2014. márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BELA0201 válasza:

Szia! Megprobáltam a hangerő+bekapcs gombot , a bootolás elindul, de utána nem a kívánt menü jön be hanem [link]

kép piros háromszöggel és felkiáltójellel szted?

2014. márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rockchipnél ez nem ritka jelenség. Dolgozik az, hagyd úgy akár 20 percig is, elvileg egy idő után újra kell, hogy induljon. Ha nem akkor nem marad más, mint kunyizni a gyártótól egy gyári firmware-t, én úgy látom németeknél van ez forgalomban, szerintem segítőkészek lesznek.
2014. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hello. Sikerült ezzel a módszerrel helyrehoznod? Én most vagyok igy, az android feliratig megy el és ott csak áll. Próbáltam hangerő+bekapcsolót, de nekem nem csinál semmit. Márkáját nem tudom, nincs ráírva (ugy kaptam) van valami más ötlet, mit lehetne csinálni?
2015. febr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 lívia777 válasza:
Üdv clark tab-ot kaptam mi lehet a baja ha csak a clark logóig tölti be próbáltam resetelni úgy ahogy itt leírták de sikerült az alapbeállításokig eljutni de utána nem történik semmi ugyan azt a logót adja vissza Valami ötlete van valakinek?
2015. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tengor ***** válasza:
#8, nyiss új kérdést, ne másét szemeteld tele!
2015. ápr. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Liszák Botond válasza:
Nekem is ez a gond, odáig megy, hogy Alkalmazás optimizálása... 1/1 de vagy megakad, vagy nem tölt be, és újraindul.Mi lehet a gond?
2018. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!