Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek melyik laptopot...

Csilla0 kérdése:

Szerintetek melyik laptopot vegyem? Játékra is kellene! (Pl. Far Cry 3, Call of Duty, Skyrim, Sims3. )

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2014. febr. 17. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát a Lenovo G505 max a passziánszt viszi el. Mintha a samsung-nak jobb lenne egy picivel a videókártyája.


Jó gépek ezek, de nem játékra vannak kitalálva.

2014. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát igen ne jatekra.. de azokat el fogja vinni :) szovall én az elsőt ajánlom By



Egy metines játékos :) : ProStylBM

2014. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

és biztos elvinné ezeket?

Akkor Samsung vagy Acer? :D

köszönöm a válaszaitokat! :)

2014. febr. 17. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én acert ajánlom.
2014. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De vàrj csak. A Samsung se rossz. de én az acert azért mondom nert nekem is ojan van ;) de a samsung nak jobb a vidi kártyája xd
2014. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De vàrj csak. A Samsung se rossz. de én az acert azért mondom nert nekem is ojan van ;) de a samsung nak jobb a vidi kártyája xd :D
2014. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

És mit érek vele ha jobb a vidikártyája?? :DD

Am tudnál/tudnátok nekem egy jó laptopot ajánlani, ami netezésre és játékra is jó lenne??

(drága ne legyen xD)

Amúgy a Fifa 14, Walking Dead, War Z ezek is mennének rajta?? ://

2014. febr. 17. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!