Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meg lehet valahogy különböztet...

Meg lehet valahogy különböztetni egy eredeti Sony MDR-V700-as fejhallgatót a kínai utánzattól, kép alapján?

Figyelt kérdés
Ilyet szeretnék venni, használtan. Olvastam hogy az eredeti Sony-knak a jack dugón zöldek a karikák (vagy feketék...?), de nem tudom, hogy ez megbízható-e. Egyéb más ötlet?

2014. febr. 17. 20:39
 1/3 Tengor ***** válasza:

Értelem szerűen a kínaiak próbálják a lehető legjobban lemásolni. Szerinted mi tartja őket vissza, hogy a jack műanyagát zöldre, feketére v. csillámpóni színűre színezzék.

Ha láttál / fogtál / hallottál eredetit, akkor meg tudod mondani melyik az eredeti és melyik a kínai.

2014. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát azért a csillámpóni színű, na az cool lenne. :D még nem láttam ilyet élőbe amúgy, úgyhogy nincs viszonyítási alapom... :(
2014. febr. 18. 09:04
 3/3 Tengor ***** válasza:
Menj be Sony boltba, hátha tartanak raktáron és meg lehet fogdosni, ki lehet próbálni.
2014. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!