Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baja a laptopomnak?

Melinda- kérdése:

Mi lehet a baja a laptopomnak?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves laptopom. És pár hete volt egy kis baleset, ahol az történt hogy a töltő zsinorja tönkrement és csak úgy töltődik ha befőttes gumival összegumizom. És a napokban az történik hogy jobb alsó sarokba ahol jelzi hogy mennyire van feltöltve az aksi.. van hogy nem jól jelez. tehát van hogy 80% van odaírva de közben már csak alig 40% van. Bevallom lehet én is tehetek róla ugyan is sokszor belemerültem abba amit éppen cisnáltam és nem vettem észre hogy mindjárt kikapcsol, ezért ki is kapcsolódott. De mostanában magától is kikapcsol és mikor visszakapcsolom a gépet, látom hogy aksi elvileg még bírta volna jócskán. mit tegyek? ja és mielőtt kikapcsolna nem jelez hogy mindjárt lemerül ( mint régen) hanem szimplán kikapcsolódik.

2014. febr. 19. 15:18
 1/3 Tengor ***** válasza:

A kábelt forraszd meg! A befőttes gumi nem jó megoldás!

Az akkunak valószínűleg annyi, nem tudja rendesen felmérni a cellák töltöttségét.

2014. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és az ilyenekhez nem nagyon értek. De a zsinóron rajta van a műanyag borítás.
2014. febr. 19. 15:45
 3/3 Tengor ***** válasza:

Az, hogy lány vagy, annak semmi köze ahhoz, hogy értesz-e az elektronikához v. sem. Már egy jó ideje a nők is szavazhatnak, tanulhatnak, lehetnek villanyszerelők v. elektrotechnikai mérnökök.


Komolyabban: A borítás alatt is meg tud törni a kábel. Ha még nem javítottál ilyent, akkor kérj meg valakit, hogy csinálja meg! (a napfény városában én is szívesen megcsinálom)

2014. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!