Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Külfőldről szeretnék rendelni...

Külfőldről szeretnék rendelni PSP-t. Mi ennek a folyamatnak a lezajlása, honnan lehet rendelni, mennyibe kerül nekem a szállítás?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért onnan?

Ha ennyire keveset tudsz róla, akkor kockázatos a dolog.

Rendelni: mondjuk Ebay.com /meg még sok helyen/

Fizetni: általában PayPal számláról, amit itthon tudsz nyittatni.

Szállítás: ahonnan rendeled, mindenhol közlik ennek összegét, valahol 20 és 50 Euró között lehet.

Garancia: elméletileg létezik, gyakorlatilag nem biztos, hogy tudod érvényesíteni. /Oda-vissza postaköltségek miatt, bár van más kondició is./

Dióhéjban, üdv: StMiklos

2009. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy miért kell külföldről, nem olcsóbb, szállítással együtt meg még drágább is.


De ha letöltött játékokkal is akarsz majd játszani, akkor vigyázz, hogy milyet veszel (1-2-3000), mert nem mindegyiket lehet törni, mert az is számít, ha nagyobb az fw, mint 5.03 (3000 és ta-088v3 alaplapos 2000 esetében), meg hogy milyen alaplapos, stb.


Ezen a 2 oldalon valószínű minden fent van:

[link]

[link]

2009. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!